TechNet konference: 4. a 8. říjnaRád bych vás pozval na další TechNet konference, které se letos konají (chronologicky) v Praze 4.října a v Brně 8.října. A protože čteme vaše připomínky z dotazníků :), můžete se těšit na lepší "stravování". Můžete se rovněž těšit na humorné scénky ale především na kvalitní technický obsah:


09.00 – 09.45 Co IT-rok dal
10.00 – 11.30 Bořiči mýtů – Windows Vista
12.45 – 14.15 Novinky ve Windows Serveru 2008
14.35 – 16.05 Unified Communication aneb jak sjednotit veškerou firemní komunikaci
16.30 – 18.00 Mějte vaši síť pod dohledem s nástroji System Center a ForeFront


Registrace zde: www.technetkonference.cz


Co je zajímavé, tak kluci ze žďárského WUG vytvořili Windows Vista gadgety s odpočitadlem kolik ještě zbývá dní do konference (Praha, Brno; zajímalo by mne, co se stane, až bude po konferenci 🙂 ).


Letos je kapacita nastavena na 800 účastníků v Praze a pro Brno na 300. Doporučuji se tedy registrovat co nejdříve, protože loni bylo v Praze 1100 lidí a v Brně kolem 350.


K minulým konferencím: zde naleznete záznamy všech hlavním prezentací (jaro 2006, podzim 2006).


Radim


P.S. ke slovenským konferencím: od tohoto července jsem primárně zodpovědný pouze za ČR a na Slovensku se nová pozice (IT Pro Audience Manager) intenzivně hledá a přijatý(á) by měl(a) být k prvnímu lednu/januáru - do konce tohoto týdne by tato otevřená pozice měla být i na webu, sledujte tento blog. Tedy zpět k SK konferencím: vypadá to, že konference budou na jaro, ale je to jen můj pocit, jakožto pozorovatele (pro ty, kteří to ještě neví, česká a slovenská pobočka Microsoftu se rozdělily minulý rok v červenci, já jsem v péči o SK IT odborníky plně pokračoval ještě celý další rok)

Comments (14)

 1. pekas says:

  Bohužel linky na Registrujte se prosím zde » nefungují ani do Prahy, ani do Brna. Chyba nasledující:

  Unknown Error

  ——————————————————————————–

  An unknown error occurred while processing your request. This is most likely due to a connection failure. Please try again.

 2. radim2 says:

  Chybné linky byly pro stažení Vista gadgetů (Praha, Brno). Opravil jsem to pred cca 20min. Diky za upozorneni.

  Radim

 3. pekas says:

  Jenže ty linky nefungují stále, ani v 10:44

 4. radim2 says:

  Jde o linky na adrese http://blogs.technet.com/technetczsk/archive/2007/09/05/technet-konference-4-a-8-jna.aspx ?

  Prosim, ve kterem presne kusu textu?

  Predem diky za spolupraci.

  Radim

 5. pekas says:

  Byl jsem ted u zakaznika, ale nic se nezmenilo, naopak pribylo. Nefunkcni linky jsou na http://www.microsoft.com/cze/technet/konference/default.mspx – odkazy na Registrujte se.

  Navíc pribyla i na techto strankach u prispevku "seminář Správa poboček" u Registrace zde – ta sama chyba.

 6. pekas says:

  Má velká omluva Velkovezíre, problém bude v naší síti, od jinud to funguje. Dám Ti za to dvě krabice lízátek po 5 kg, když mi odpustíš. 😉

 7. radim2 says:

  :—)))) to beru/odpusteno – na TechNet konferencich :)))

  P.S. pro vsechny ostatni "ne aby se nekdo vydaval za me a schrabnul ta lizatka!!"

 8. radim2 says:

  Jen male upozorneni, v Brne se jiz blizime k plne navstevnosti, zbyva cca 60 mist.

  Radim

 9. radim2 says:

  Aktualni zprava: v Brně zůstává volných jen několik desítek míst, v Praze kolem 150,… Letos nemá konference takovou kapacitu, ale snažíme se o vyšší kvalitu (jako je jídlo, program apod.).

  Radim

 10. Radeji nic says:

  Nevite nekdo, jestli tam je obed zadarmo?

 11. adamek.jan says:

  To Radeji nic: Prozatím oběd zdarma vždy byl 🙂 Ale konference je jak v Praze, tak v Brně, pořádána v takové lokalitě kde není problém sehnat menu případně v nějaké nedaleké restauraci.

 12. radim2 says:

  Vse je zdarma, letos proti lonsku dokonce "teply obed". Jen k registraci: v Praze je poslednich 9 mist, v Brne je jiz 100 lidi na "cekacce"…

 13. David Beres says:

  Chysta se letos (2008) konference? V jakem terminu? Odkdy bude mozna registrace? Loni mi nedosla pozvanka tak jsem to prosvihnul 🙁

 14. blogCZSK says:

  Dobry den, diky za dotaz. TechNet konferenci chystame na prvni polovinu brezna 2009. Na podzim se chysta uvedeni Hyper-V.

  Kdyz si zaregistrujete TechNet Flash zpravodaj, tak registraci urcite neprosvihnete 🙂 http://www.technetflash.cz .  Obecne byva registrace otevrena cca 4-5 tydnu predem.

  Zdravim,

  Radim

Skip to main content