Co IT-ýden dal: Přednášky, Guitar Hero, Licence a argentinský "stejk"


KFL> Tenhle týden jsme řešili logistické problémy kolem přednášek a konferencí, ale povedlo se, takže se můžete těšit na přednášku WUG v Praze na téma Windows Server 2008, která bude 23. srpna, a kde budu prezentovat já s Martinem Pavlisem. Pokročili jsme s přípravou Technet konferencí a dolaďujeme schéma dalšího vývoje Technet programu jako takového. Z běžných záležitostí můžu prozradit, že Radim má tenhle týden dovolenou, takže je tu relativně klid ;), což nám umožnilo se lépe soustředit na důležité úkoly. Například dotáčky screencastů na Windows Server 2008, plánování webových úprav Technet webu, anebo také usilovnému testování hry Guitar Hero II na Xbox360 ve večerních hodinách :).

Tomáš> Dneska ráno odstartoval licenční seriál, kterým si klademe za cíl odbourání některých zažitých mýtů a polopravd v oblasti licencování. Obsah budou korigovat vlastníci jednotlivých oblastí/produktů v naší firmě, takže se nemusíte bát, že vám tu budu psát nějaké nesmysly. Sám jsem kdysi pracoval jako licenční konzultant a vím, že správné informace o licencování mohou být často komoleny. Pokud máte tip na téma, kterým bychom se měli v licenčním kiosku zabývat, napište jej do komentářů. Nic jiného mi, snad kromě porouchaného auta, tento týden nedal (:o))).

Martin> Včera jsem zažil pravý gurmánský zážitek. A to doslova. Již dlouhou dobu jsem chtěl doma zkusit připravit hovězí steak, ale nikdy k tomu opravdu fyzicky nedošlo. Pak ale žravost jednoho z mých přátel dala možnost mému snu se uskutečnit. Shodou okolností jsme objevili tento web (Nestar) a zakoupili 2kg pravého argentinského býka! K tomu ještě "kartáč" (tedy 6 lahví) argentinského vína a mohli jsme začít. Zkrátím to - bylo to !! NEUVĚŘITELNĚ DOBRÝ !!. Doporučuji všem. Paráda, ještě teď je mi z toho zážitku hezky :). Musím si to někdy brzy zopakovat...

Fajn víkend přejí,
KFL, Tomáš a Martin Pavlis
 

Comments (5)

 1. zxevil150 says:

  x3UV7t r u crazzy? I told u! I can’t read!

 2. zxevil151 says:

  umb96Y r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil153 says:

  uEclG1 r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil154 says:

  PhkgzI r u crazzy? I told u! I can’t read!

 5. zxevil155 says:

  Dgnet4 r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content