Microsoft KB: Neveřejné opravy veřejně dostupné?


UPDATE 15.8.2007


Po několika emailech od různých lidí, kteří hlásili problémy se získáním hotfixu touto cestou, je potřeba uvést celou informaci na pravou míru.


"Zasilani hotfixu po vyplneni formulare je projekt ktery je momentalne omezen jen na nekolik velkych jazyku / zemi a ktery se v pripade uspechu dostane i do Ceska".


Tím je asi řečeno vše. V Čechách je tedy nutné stále žádat skze telefonickou podporu. Bohužel 🙁


----- 


Jak asi víte, ne všechny opravy, které Microsoft ke svým produktům má, jsou veřejně přístupné. Proč tomu tak bývá je nyní celkem jedno (většinou tyto opravy neprošly takovým testováním, jako ty veřejné). Důležité je ale vědět, že pokud jste někdy takovouto opravu nutně potřebovali, museli jste telefonicky kontaktovat Microsoft, nebo poslat požadavek do některých monitorovaných diskuzních skupin.


image


Nyní je vše jinak - na níže uvedené adrese stačí vyplnit jednoduchý formulář a očekávat odpověď, ve které je adresa, na které si můžete vámi vyžádanou opravu stáhnout! Coool!!!


Link (pro přihlášení je potřeba mít Microsoft Live ID): https://support.microsoft.com/contactus2/emailcontact.aspx?scid=sw;en;1410&WS=hotfix

- Martin Pavlis

Comments (0)

Skip to main content