Co týden dal: videa, mrtvo, vedro


KFL> Kdybyste přišli během tohoto či příštího týdne do české pobočky Microsoftu, pravděpodobně byste nevěřili, jak málo lidí se v ní vyskytuje. Červenec je totiž období dvou interních akcí, na které jezdí velká část místních pracovníků. Tento týden se odehrává pětidenní akcička pro netechnické lidi (rozuměj obchodníky apod.), příští týden zase naopak. Takže si znovu zopakujeme TechReady, tentokráte s pořadovým číslem pět. V tuto chvíli už nejspíš sedím v letadle někde nad Islandem a mířím do Seattlu.
Během tohoto týdne jsem se věnoval primárně natáčení videozáznamů, které pro vás chystáme s Martinem Pavlisem. Jedná se o krátká, téměř by se dalo říct instruktážní, videa na téma Windows Server 2008. Prozatím jich máme natočeno 11, ale chystáme další. Určitě se máte na co těšit. Pokud vás zajímá, kdy materiály začneme publikovat, je to otázka do pranice. Akorát vymýšlíme, kam je umístíme, v jaké technologii a dalších pár detailů stále zbývá. Nicméně doufáme, že to bude co nejdříve. Nejpozději snad do půlky srpna..
(psáno ve čtvrtek, 19. 7.)
 
Tomáš>
Nebylo by správné konverzace, kdyby se nezačalo počasím (:o))). Stejně tak začnu i já. Počasí bylo tento týden (lépe by bylo použít anglické have been, neboť stále ještě není jasno, jaké bude vedro v následujících dnech) opravdu ubíjející, což má za následek, že pro vás nemám žádné informace z terénu, či jiné zajímavosti jako KFL. Proto si dovolím přidat jedno pěkné video, které je sice staršího data a poměrně "profláklé", zato však, dle mého názoru, stále vtipné:


Video: Steve Baller selling Windows 1.0

Myslíte, že bychom takto měli prodávat Windows Vista? (:o)))


Pěkný víkend vám přejí 


KFLTomáš

Comments (2)

 1. Maxiorel says:

  Takto prodávat Windows Vista? Určitě, aspoň by se potvrdilo, že je to systém vhodný i pro zábavu 🙂

 2. galleon says:

  a preto som presie na LINUX 😛 M$ Sux

  platit za software zdraviu skodlivy ? 😀

  Linux is open source

  http://www.linux.sk

Skip to main content