Microsoft Forefront Client Security získal ocenění “VirusBulletin 100 Award”!


Pokud jde o produkty, které slouží k ochraně proti škodlivému software (malware), dá se říci, že existují tři hlavní organizace, které je efektivně testují a vyhodnocují jejich účinnost. Jsou to ICSA Labs a West Coast Labs (certifikační testy) a Virus Bulletin (uděluje mj. Ceny VB100 Award).

Všichni významní dodavatelé bezpečnostních produktů mají zájem vyhovět stanoveným požadavkům a tím získat certifikace. Microsoft Forefront Client je nyní certifikován West Coast Labs, získal ocenění “VB100 Award” a je na cestě k získání certifikace ICSA!  Produkt pro domácí uživatele OneCare, který v minulosti “VB 100 Award” nezískal, ho nyní má také.

Pro Microsoft je to samozřejmě významný úspěch, protože nové podnikové řešení pro ochranu proti škodlivému software (Antivir, antispyware, bezpečnostní hodnocení a centrální reporting) takto získává velmi dobrý kredit a může získat důvěru zákazníků.


***************
Odkazy:
West Coast Labs  (www.westcoastlabs.org)
ICSA  (www.icsalabs.com)
VB (www.virusbtn.com)
FCS (www.microsoft.com/forefront/default.mspx)


- Ladislav Šolc

Comments (3)

  1. Jirka says:

    Velice dobra stranka na porovnavani kvalit jednotlivych antiviraku je AV-comparatives.org (http://www.av-comparatives.org/). Dle meho osobniho nazoru je tu kvalitneji otestovan antivirovy software nez u VirusBulletinu.

  2. hubertsvk says:

    Skoda ze ale pohorel Live One Care …

  3. blogCZSK says:

    AV-Comparative se ještě nestihli probrat ze zimního spánku a Microsoft Forefront client se u nich zatím neobjevil …. 🙂

Skip to main content