Co týden dal: MS, Google, Lotus: "směšná" konkurence roste


Radim> Nedávno koloval Microsoftem email, jak se jeden náš kolega pokoušel regulerně (přes MS e-mail) zaregistrovat na nějakou prezentaci Google (v USA). Leč přišla mu zpráva, ve které mu zástupce Google slušně naznačil, že není vítán :). Nyní se něco podobného stalo mému kolegovi se seminářem pořádaným Lotusem... Ale no tak pánové, máte nás všechny (nejen MS) za hlupáky? Přece když budeme chtít přijít, tak se zaregistrujeme přes naše soukromé emaily na hotmailu (abych byl firemně konzistentní 🙂 ) a stejně přijdeme... Myslím, že toto nasvědčuje o "neodbornosti" některých osob, protože jinak by účastníky od konkurence přivítali "s otevřenou náručí" a trochu je bokem "zpracovali" :).


KFL> Tento týden jsem si užil. Měl jsem totiž tři dny volno. Takže nemám víceméně co napsat :). Ale jak se dozvíte v Tomášově odstavci, chystá se prezentace o Windows Server 2008 na WUG setkání. A tu prezentaci bude dělat Martin Pavlis společně se mnou. Čili jsem první dva dny dovolené trávil její přípravou a sháněním materiálů. Stejně zbývá doladit ještě pár maličkostí, aby byl obsah opravdu kvalitní, což ovšem společně s Martinem zvládneme :). Zbývající den jsem se věnoval přípravě na profesní certifikaci, ale moc jsem tomu nedal, protože mi do toho přišly důležitější věci. Např. ruplá záda, bolesti a tak podobně. Za mě tedy dnes nuda :).


Tomáš> WUGy a nic než WUGy> Tento týden se s mítingy WUG opravdu roztrhl pytel. Úterý Vista Security v Brně, ve středu Open XML ve Žďáru nad Sázavou a ve čtvrtek "double" - Bratislava a SharePoint Server + Service, a také Praha a Rodina produktů Forefront. Je vidět, že vás témata, která se na WUGu přednáší, velmi zajímají. A proto vás trochu navnadím na další setkání. Připravují se dvě přednášky na Windows Server 2008 (Hradec, Písek), XBOX meeting, respektive celý den hraní (Žďár nad Sázavou), a také Batches pre administrátorov s Martinem Žugecem (Bratislava). Více naleznete na CZ a SK stránkách WUGu. A jelikož jsem kromě Prahy byl na všech výše uvedených setkáních, nic jiného dodat ani nemohu. Samotný post jsem napsal dnes dopoledne z naší pobočky v Bratislavě.

- Radim
 

Comments (2)

  1. Kdosi says:

    MS je taky smesny, ze na jeho web vyzaduje IE, prestoze Firefox ci Opera udelaji jeho praci lepe!

  2. kolemjdoucí says:

    Ta odmínutí jsou příznakem strachu. Ovšem působí to směšně.

Skip to main content