Co týden dal: -2 MVPs aneb ještě po startu to měli pod kontrolou


Radim> Jsou za námi Advanced Technologies (CZ, SK). Ufff, proběhly ve čtyřech městech a zaměřovaly se na System Center a Forefront. Jejich hlavním heslem bylo "máte to pod kontrolou" a hned zde dávám malou foto ochutnávku na toto téma :). Jinak celý "report" o zážitcích/účasti/postřezích/videa/fotky a mnohé další shrnu do jednoho samostatného postu, který vydáme během (snad) příštích dvou týdnů (hlavně se zde musí spravovat video záznamy).


 
   Jeden z našich MVPs si loga nalepil i na letadlo..

 
   Asi již tušíte, proč se článek jmenuje "-2 MVPs...". Jistě poznáváte Petra Šetku a Ondřej Výška (oba MVPs), kteří se v "System Center" letadle proletěli z brněnské konference do Prahy a také ... šťastně dosedli 🙂


KFL> Tento týden byl poměrně zajímavý. Minimálně už proto, že jsem měl několik externích jednání a zjišťoval, nakolik je Windows Server 2008 oblíbený a co uživatele trápí nejvíc. Z diskuze s několika webhostingovými společnostmi jsem došel k příjemnému zjištění, že se IIS7 líbí! A to je dobře. Je proč. Konečně jsem také vypublikoval první dva díly seriálu o W2K8 (už se opakuju, já vím 🙂 a mám rozepsaný další díl, který vyjde příští týden. Zároveň jsem se s Martinem Pavlisem začal připravovat na sérii prezentací W2K8, které budeme dělat v rámci schůzek sdružení WUG a možná i dalších akcí. Věřím, že se tam uvidíme :). W2K8 je čerstvá novinka a je toho spousta, co stojí za to vidět a znát.


Tomáš> WUG a Unified Messaging
V úterý jsem byl s kolegou Marianem Henčem na meetingu WUG v Písku. Téma bylo Unified Communications, nebo-li Exchange Server/Unified Messaging, Office Communicator, Office Communications Server a komunikace mezi těmito produkty. Přednáška byla plná ukázek, volalo se na Exchange Server a z Exchange Serveru přímo na mobil návštěvníka prezentace, ukazovaly se nové produkty viz http://www.microsoft.com/presspass/presskits/uc/gallery.mspx. Pro vaši lepší představu doporučuji shlédnutí videí na této stránce http://www.microsoft.com/exchange/evaluation/unifiedmessaging/default.mspx. Pro majitele rychlejší linky rovněž pro pobavení doporučuji shlédnutí "Funny" videa o využití technologií pro Unified Messaging - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=67d3e846-ae4a-4b30-9e0c-eac22bd2a58a&DisplayLang=en.

- Radim

Comments (5)

 1. zxevil150 says:

  F5kJ4V r u crazzy? I told u! I can’t read!

 2. zxevil151 says:

  Vq6HUK r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil153 says:

  ckCHU3 r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil154 says:

  OQGk0O r u crazzy? I told u! I can’t read!

 5. zxevil155 says:

  xRtlVE r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content