Co týden dal: konference


Minule jsme vám zde slíbili minidialog s Jeremiah Andrickem, ale bohužel jsem byl celý týden na Advanced Technologies a nestihnul jsem Jeremiahovi zaslat otázky, velká omluva, napravím to!


Radim> Advanced Technologies
V tomto postu mě pan Kasl "nařkl" (jsem rád za zpětnou vazbu - díky) z pragocentrizmu, protože jsme vyhlásili tuto konferenci jen pro Prahu. V té době jsme ale již připravovali i Brno, Bratislavu a Košice, ale abychom mohli registraci otevřít co nejdříve, vystavili jsme Prahu napřed (byla rovněž první v pořadí). Příště musím být přesnější v některých oznámeních 🙂 Dnes máme již 2 ze 4 konferencí za sebou.

KFL> Advanced Technologies a seriály
Na pražské konferenci jsem se také účastnil, a to krátkou přednáškou na téma Technet. Obvykle se říká, že nic nemůže jít bez chyby, a tentokrát jsem ožehlou sirku vytáhl já. Připravené demo webového rozhraní Technet Subscription odmítlo spolupracovat a nakonec se diváci museli spokojit pouze s jeho verbálním popisem. Nakonec mám ale za to, že jsme to všichni zvládli efektivně a účastníci byli spokojení.
V minulém pátečním příspěvku jsem přislíbil krátký seriál na téma Windows Serveru 2008. Začal jsem na něm už pracovat, první díl už mám napsaný (je i tajně vypublikovaný) a dneska snad dodělám druhý. A dalších cca 7 mě bude čekat :). Probereme tam webový server, pobočkové scénáře, Network Access Protection (NAP) a další. Doufám, že se vám bude líbit :).


Tomáš> Advanced Technologies a MVP (re)nominace
Jak již zaznělo v předchozích příspěvcích, tento týden se nesl ve znamení konferencí Advanced Technologies. Byl jsem se podívat na pražskou část a nejvíce mě pobavily závody malých autíček s logy System Center a Forefront na koberci ve foyer hotelu. Nicméně většinu času v tomto týdnu mi zabraly nominace a renominace v rámci MVP programu. Re(nominace) probíhají 4x do roka a vždy zaberou poměrně dost času. Momentálně mohu prozradit, že pokud vyjdou všechny nové nominace, přibudou do programu další 4 členové (aktuální seznam stávajících členů je zde). Co dodat na závěr - možná jednu věc.Oskar, náš malý kocourek, jde dneska na kastraci. Tak mu držte palce. My si od onoho zákroku slibujeme méně probdělých nocí, a hlavně žádná koťata, i když Oskarova představa o sexu se zatím zúžila jen na "ožužlávání" ouška naší kočky.

  
Oskoš                               Oskarova představa o sexu


 


Radim

Comments (4)

 1. zxevil150 says:

  Mm3EBJ r u crazzy? I told u! I can’t read!

 2. zxevil151 says:

  P3d0GZ r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil154 says:

  3JBWoC r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil155 says:

  xCcJXo r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content