Co týden dal


Jsme zde se započatou sérií - tedy týdenní "sekanou".. :-).


Radim> Tento týden jsem udělal "Páteční minidialog" s Jeremiah Andrickem, takže se na rozhovor s tímto típkem, který dělá v centrále MS integraci vyhledáváčů (asi znáte http://www.live.com/ - tedy doufám 🙂 ).
V těchto dnech také skončil průzkum spokojenosti mezi našimi zákazníky - nejen IT odborníky (odpovědělo téměř 800 z vás! (nyní mám na mysli jen IT odborníky) opravdu díky za čas strávený na tomto průzkumu - sám dobře vím, že je celkem dlouhý, ale na druhou stranu jej každý rok (nyní již 2x za rok) důkladně rozebíráme a snažíme se věci, které můžeme na lokální úrovni ovlivnit, změnit (např. webcasty o licencování, protože licencování je stále vnímáno jako problém).

KFL> Po návratu z dovolené mě čekalo vyřízení zhruba 8 milionů e-mailů (dobře, dobře, vlastně jen asi 120ti, protože jsem během volna čas od času počítač zapnul), což mi zabralo většinu dne. Potěšilo mě několik dotazů do čtenářů blogu (díky!) a taky fakt, že česká verze Windows Live Mail přešla do ostrého provozu. Naopak mě třeba vůbec nepotěšil výsledek hokejového zápasu s Ruskem. Během včerejška jsem začal připravovat malý seriál na téma Longhorn serveru, protože poptávka po materiálech je obrovská a není nic lepšího, než ji nějakým způsobem uspokojit. Těšit se tedy můžete na články a pokud bude čas (jako že si ho snad udělám), tak i nějaké ty webcasty a pohyblivé obrázky :).


Za všechny bloggery,
Radim

Comments (6)

 1. Anonymous says:

  Minule jsme vám zde slíbili minidialog s Jeremiah Andrickem, ale bohužel jsem byl celý týden na Advanced

 2. zxevil150 says:

  hbagOm r u crazzy? I told u! I can’t read!

 3. zxevil151 says:

  tlE3Xy r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil153 says:

  7Xq2FU r u crazzy? I told u! I can’t read!

 5. zxevil154 says:

  XQeurZ r u crazzy? I told u! I can’t read!

 6. zxevil155 says:

  KRTyPM r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content