TechNet Q&A – dotazy k TechNetu? Sem s nimi!Od včerejšího dne jsme spusitli novou službu v rámci Microsoft TechNet - TechNet Q&A, tedy dotazy a odpovědi. Tato služba nemá za úkol suplovat Zákaznické centrum (Informační linku, Linku technické podpory a Linku poradenství v oblasti bezpečnosti společnosti Microsoft), ale primárně sloužit vám, uživatelům TechNet Programu.


Takže se na TechNet Q&A nebude odpovídat např. na dotazy "nefunguje mi ten a ten produkt, hlásí chybu tu a tu" ale spíše "Čas od času mi nefunguje RSS kanál na TechNet IT's Showtime, na čí straně je chyba?" nebo "Kdy vystavíte PPT a jiné materiály z té či oné akce/konference?"


TechNet Q&A jsou naprosto anonymní, tedy ideální např. i pro toho, kdo mi cca 1x za měsíc anonymně telefonuje a neřekne ani slovo 🙂


Radim

Comments (1)

  1. Radek says:

    Tak ten mi volal take. Az snad po nejakem 20 telefonu, kdy jsem na nej vzdy v predchozim pripadech tak 10min. zkousel mluvit, jsem ho primel k nejakemu jinemu vyjadreni nez "funeni" do sluchatka.

    Pak jsem se odstehoval a tim tyto podivne telefonaty skoncily. Po asi dvou letech co jsem se vratil jsem jiz odpojil telefon a i cislo se mezitim zmenilo … Nu, doufam, ze je nyni v dobrych rukou a naslouchajicich usich.

Skip to main content