Windows Vista Ultimate Extras


Dnešním dnem byly uvolněny ke stažení první Ultimate Extras (další budou přibývat). Jedná se o sadu rozšíření Windows Vista Ultimate, která budou k dispozici zákazníkům s touto nejvyšší edicí. Jedná se vlastně o taková Plus!, která byla k dispozici v řadě předchozích Windows. Jenže tentokrát za ně už neplatíte, tyto doplňky máte předplaceny právě tím, že máte zakoupenu edici Ultimate.


BitLocker and EFS enhancements
Link: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=80936


Hold Em Poker Game
Link:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=80937Nicméně jaké bylo mé překvapení (viz. obrázek), když jsem v ovládacím panelu Windows Update nalezl kromě již zmíněných Ultimate Extras, také možnost stažení celé řady různých jazykových balíčků. Toto, je jedna z dalších výhod této edice. Vista Ultimate vás opravňuje k instalaci a používaní všech dostupných Multilingual User Interface (MUI). Čeština mezi nimi zatím chybí, ta bude k dispozici až s uvedením českých Windows Vista (tedy v březnu).


- Martin Pavlis

Comments (7)

 1. blogCZSK says:

  Jeden komentar byl smazan, protoze linkoval na “MS neoficialni” stranky/software.

  Radim

 2. karlik says:

  dá sa niekde stiahnuť balíček czech lang pack do Visty? ak má niekto link prosím na maila.

 3. KFL-MS says:

  karlik> Bude dostupny via Windows Update..

  – KFL

 4. Petr says:

  NO kdovi jestli, je to uz tyden co je krabicove dostupna cz verze, pres mesic co je finalni cz verze hotova a do ultimate edice stale nelze cestinu stahnout…

 5. KFL-MS says:

  iceman> To nemyslite vazne, ze ne :). Komentar odstranen…’

  – KFL

 6. Kominkowe says:

  Windows Vista jest mocno nie dopracowany.

Skip to main content