Internet Explorer 7 CZ: download


Konečně k dispozici i v češtině!


Windows Internet Explorer 7


Download:
http://www.microsoft.com/cze/windows/ie/downloads/default.mspx


- Martin Pavlis

Comments (14)

 1. Petr says:

  Lze to instalovat pres WSUS bez local admin prav?

 2. Petr says:

  Lze to instalovat pres WSUS bez local admin prav?

 3. Zdravím, chci se zeptat jestli nevíte co se stane s certifikaty nainstalovanymi do IE 6 po instalaci IE 7. Budou prevedeny nebo je bude muset importovat znova? Nikde jsem to na webu microsoftu nenasel a IE 7 bych opravdu rad mel, ale import certifikatu je otrava a nerad na ne saham, kdyz fungujou 😉 Predem diky za odpoved.

 4. blogCZSK says:

  Nejsem si uplne jisty, ale rekl bych, ze zustanou. Je to stejne jako upgrade OS – pri instalaci vyssi verze zustanou nastaveni zachovana. Minimalne to plati o nastaveni Oblibenych, pripojeni atd., cili nevidim duvod, proc by to nemohlo platit i pro certifikaty :).

  – KFL

 5. blogCZSK says:

  Nehlede k tomu, ze certifikaty se stejne ukladaji do uloziste v operacnim systemu, kam IE jen saha :).

  – KFL

 6. Ok, ja to teda zkusim, dam vedet jak to dopadlo. Diky.

 7. Dopadlo to dobre, vse funguje jak má. Jeste jednou díky za radu.

 8. Milan says:

  Jde odstranit z IE7"Yahoo-vadí mi to,že když chci aby se mi při dalším spuštění zobrazily předdefinované záložky-při  uzavíraní aplikace IE7 se vyskytne chyba IE7,která odkazuje na Yahoo.Milan

 9. blogCZSK says:

  Milan> Muzete blize specifikovat problem na muj e-mail (karel.florian@microsoft.com). Z vyse uvedeneho popisu si nejsem jist, jak to myslite. Diky!

  – KFL

 10. Mirek says:

  Dobrý den, používáme ve firmě aplikaci na bázi www stránek, která používá vlastní, pro tento účel vytvořený komunikační protokol. v IE7 již údajně nejsou podporovány takovéto rozšíření /instaluje se formou plug-inu/ ..  V souvislosti s tím vyvstává i otázka zda je možné nahradit ve WinXP IE7 starší verzí..  Díky za odpověď

 11. KFL-MS says:

  Mirek> Muzete mi poslat dotaz s blizsi specifikaci do e-mailu, prosim? (viz prispevek vyse). Diky, KFL

 12. lamy says:

  jste všichni lamy od sebe kopírujete stejný linky a to úplně ale váš problém pak se nesmíte divit že vám sem lidi nechoději

 13. Ladislav Kočí says:

  Přeji hezký den!

  Provedl jsem upgrade Internet Explorer 7 CZ na doménovém serveru Windows SDerver Standard 2003. Vše proběhlo bez problémů. Problém je ve spuštění Java scriptů. Konkrétně na školních stránkách http://www.iv-zs-sumperk.cz ne nerozbaluje menu. Pročetl jsem si informace Správa rozšiřeného nastavení zabezpečení aplikace Internet Explorer, zařadil mezi důvěryhodné serverya prohledal nastavení v zásadách skupin. Nikde se mi nepodařilo problém vyřešit.

  Nemáte podobné zkušenosti a radu, kam se podívat?

  Děkuji a s pozdravem Ladislav Kočí

  kocil@v-zs-sumperk.cz

 14. sarka says:

  Mám problém s otevíráním stránek na job.cz, nejspíš mi chybí plug in, můžete mi poradit prosím. Pro přiblížení problému: když kliknu přímo na aktuální pozici, objeví se jen bílá obrazovak. Upravila jsem zabezpečení internetu a i jsem pozastavovala avast. Už nevím co by mohl být problém. Díky za vaše rady.

  Šárka

Skip to main content