Páteční minidialog VI. – Tomáš Kutěj


A jako tradičně, i dnes přinášíme stručný rozhovor s jedním z našich bloggerů. Pro ty z vás, kteří čtou podobný post poprvé, připomínám starší příspěvky. Tedy minidialogy s Radimem Petraturem, Martinem Pavlisem (MVP), Tomášem Kosánem, KFL-em (ano, to jsem já 🙂 a Marianem Henčem.


Když se řekne Technet blog, co tě napadne jako první?

Láhev bourbonu, kterou k nám do kanceláře Radim Petratur přinesl za prvních 136 999 přečtení postů (prý pro inspiraci :). Tímto bych chtěl všechny čtenáře Technet blogu poprosit o co nejvyšší návštěvnost, děkuji.


Nejzapeklitejší problem, ktery jsi řešil v posledním měsíci?
Je to divné ale je absolutně netechnický. 30. prosince jsem řešil, jak se dostat z naší nejvyšší hory dolů a při 110 kilometrovém větru se na ledu nezabít. Věříte, že jsem si na Office ani nevzpoměl ? 🙂


O čem budeš blogovat během víkendu?
O víkendu budu doma blogovat na téma „Nové police v šatně“. Obávám se, že se při tom počítače nedotknu.


Až v sobotu večer přestaneš pracovat, co budeš dělat během volného času do nedělního rána?
Po několika hodně namáhavých víkendech s kamarády si asi konečne odpočnu od společenských povinností :). Po předchozích víkendech jsem se skutečně těšil do práce.


Kdybys lezl na Mont Blanc a měl strikně nakázáno vzít si s sebou pouze jednu věc. Co by sis kromě notebooku, PDA, Smartphonu, USB kabelu, myši, webkamery, zdroje a pěti náhradních baterek vzal?
Kouzelnou hůlku. Jako malej jsem nikdy nechápal proč si vyvolený v pohádce jako jedno ze svých tří přání nevezme kouzelnou hůlku. Pak už se nemusí strachovat a řešit omezení.


Typický rys Microsoftí kultury?
Bagety ? 🙂 Kdo chodí na naše akce, ví...


Tvoje nejoblíbenější - barva, film, kniha, operační systém?
Barva – tmavě šedá, možná proto, že je elegantní, možná proto, že je do ní laděna Vista, možná proto, že začínám být barvoslepý ?
Film – Svatby pana Voka, bezkonkurenční záležitost plná úžasných životních mouder. Doporučuji !!!
Kniha – Tak tohle je podpásovka, vzhledem k tomu, že jsem právě dočetl “Building solutions with Microsoft InfoPath”. Ale jinak třeba “Stopařův průvodce…”
Operační system – Můj vlastní. Napsal jsem si ho na Atari 800XL a měl asi 40 řádků kódu. Když jsem napsal command, vypsal mi c:\ (tak jak jsem to viděl na tehdejších „Xtčkách“). Když jsem napsal nesmysl napsal mi „Bad command or file name !“. To bylo všechno... Tak dobře o operační systém se nejednalo ale já se k němu tak choval :).


Co bys popřál našim čtenářům na víkend?
Hezký víkend plný sněhu. Určitě. I když je to trochu provokace.

Příjemný víkend všem!
- KFL

Comments (0)

Skip to main content