Co vás trápí: výsledky průzkumu spokojenosti – úvodV průběhu září a října jsme dělali velký průzkum spokojenosti mezi všemi našimi zákazníky, partnery apod., které máme v databázi (zaregistrujte se). Tento průzkum probíhal téměř každý rok a od letošního roku jej plánujeme dokonce dvakrát ročně.     

Cílem průzkumu je identifikovat věci, které vás nejvíce bolí a ně se zaměřit. Mezi IT odborníky měl průzkum opravdu velkou odezvu (díky za podněty) a nyní bych s vámi rád sdílel některé hlavní body, které z průzkumu vyplynuly.


Témata, která vás, IT odborníky, nejvíce zajímají jsou: licencování, cena, bezpečnost, updating/patching, kvalita/stabilita, ale i infolinka/hotline/podpora


Rád bych v rámci tohoto blogu otevřel takovou malou sérii na některá výše uvedená témata, protože mnohdy je skutečná situace mnohem lepší než jak vypadá, a naopak někdy je třeba "posypat si hlavu popelem" a pokusit se o nápravu.


Na závěr ještě dvě poznámky:
1) Ve skutečnosti nebyli osloveni všichni, nýbrž jen cca polovina náhodně vybraných kontaktů (druhá polovina bude oslovena na jaře)
2) A také omluva za tak širokou distribuci (post jsem označil všemi kategoriemi, nebo chcete-li tagy, protože se průzkum týkal velké části z vás)


Radim

Comments (3)

  1. Anonymous says:

    Jsem velmi rád, že se podařilo dotáhnout do konce další věc, která pomůže objasnit jednu z problémových

  2. Anonymous says:

    Jak se sluší a patří, nejdříve bych chtěl poděkovat vám všem, kteří jste do průzkumu přispěli (GRS –

  3. Anonymous says:

    Stejně jako loni (viz níže), i letos přicházíme s aktivitami, které, věříme, povedou k vaší větší spokojenosti

Skip to main content