Windows Server TechCenter – česky!


Tak už došlo i na nás :). Oblíbená služba Windows Server TechCenter byla odstartována v české variaci. Prozatím tam najdete "hubený" příděl obsahu, ale na nápravě se pracuje. Během dalšího období by se obsah i stránky měly ještě trochu měnit, takže očekáváme přírůstky článků a zajímavých informací.

Nemáme zatím zprávy o tom, zda se bude lokalizovat i Exchange TechCenter, ale doufejme, že ano. Český TC pro Windows Server je taková první vlaštovka a my jsme za ni rádi. A doufáme, že budete i vy :).

Link: Windows TechCenter - CZ

- KFL

Comments (4)

 1. Martin Knotek says:

  Pročpak je všude Pomohla vám tato informace?

 2. blogCZSK says:

  Duvod je nasnade :). Ac se to zda treba k neuvereni, nad celym webem MS a pridruzenych serverech (Technet, Support atd.) bdi obrovsky tym "content" lidi, kteri se staraji o obsah, jeho strukturu, kvalitu a aktualnost. A jak jinak zjistit, zda poskytovane informace opravdu plni svuj ucel, ze :).

  Proto MS dela online pruzkumy, proto jsou na vetsine stran podobne dotazy, a proto take byva moznost hodnotit hvezdickami nektere clanky na ruznych strankach.

  Kdysi jsem se v Redmondu zucastnil tzv. "content war-meetingu" zmineneho tymu (tenkrat se resil Exchange TechCenter). Diskuze byla primarne o strukture, kategorizaci a rozvrstveni obsahu a tehdy se vse z 90 % odvijelo od feedbacku lidi, kteri klikli na podobny odkaz/hvezdiku, ci vyplnili survey.

  Takze proto to tam vsude je…oproti obvyklemu predsudku se Microsoft opravdu snazi dorucit informace k uzivatelum tak, jak je pro ne nejvice efektivni. A je nutno uznat, ze ve spleti tisice stranek a velmi obsahleho contentu je to celkem logicke :).

  – KFL

 3. Martin Knotek says:

  V tom pripade by bylo myslim, lepsi mit moznost komentaru 🙂 Z osobniho hlediska mam jeden pripad, kdy mi opravdu dokumentace nastacila a nikde na internetu nebyl zdroj. Vse se resilo pres oficialni dotaz na MS. Spokojenost ANO/NE nebyla moc pouzitelna 🙂

 4. blogCZSK says:

  Ač nejsem přímo technický člověk, na tuto službu jsem slyšel opravdu dobrou odezvu… Takže dále doporučuji.

  Radim

Skip to main content