Remote Desktop Connection 6.0 (Terminal Services Client 6.0, KB925876): ke stažení


Remoted Desktop klient pro předchozí operační systémy podporující novinky ve Windows Vista, či chystaném Windows Server "Longhorn". Doporučuji jej, protože některé jeho vlastnosti jsou velmi příjemné... (např. pamatování si hesel, nastavení, atd.). Podminkou je samozřejmě nainstalovaný SP2 na Windows XP, případně SP1 na Windows Server 2003.Download:
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows XP (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows Server 2003 x64 Edition (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows XP x64 Edition (KB925876)
Remote Desktop Connection (Terminal Services Client 6.0) for Windows Server 2003 (KB925876)


- Martin Pavlis -

Comments (10)

 1. SlavekB says:

  bude tento Terminal Services Client 6.0 i lokalizován do češtiny?

 2. hubertsvk says:

  je to zbytocne … a predpokladam ze nebude … mimochodom bolo by dobre doplnit ze je uz podporovany selfSSL na tvorbu SSL certifikatov

 3. accursed says:

  Skoda ze neide aj po winXP CZ… 🙁

 4. Dyno says:

  Je mozne niekde vypnut to aby som nemusel 2x zadavat heslo ked sa chcem konektnut cez Remote Desktop na iny stroj ? pri starsej verzii stacilo heslo zadat iba 1 krat 🙁

 5. ePe says:

  zbytecne prekladat to sice je, ale verzi pro ceskou mutaci XP by vydat mohli :-/

 6. Sarka says:

  Česká verze je nutná pro uživatele, kteří mají nainstalován Czech OS. Pro tyto uživatele není možné nainstalovat anglickou verzi Remote Desktop Connection 6.0 (Terminal Services Client 6.0, KB925876). Nebo je to možné? Má někdo s tím zkušenosti?

 7. po instalaci záplaty KB925876 se nelze v síti s W Server 2003 připojit says:

  Popis problému: po instalaci záplaty KB925876 se nelze v síti s W Server 2003 připojit ze stanic s touto záplatou na server, který má tuto záplatu rovněž instalovánu. Ze stanic bez záplaty funguje vše normálně. Stanice se záplatou se připojí mezi sebou, rovněž funguje vzdálená plocha ze serveru na stanice se záplatou.

  Chybové hlášení: Připojení klienta se nezdařilo, jste již připojeni ke konzole počítače, novou relaci konzoly nelze navázat. Tento počítač se nemůže připojit ke vzdálenému počítači, protože požadavaná adresa serveru brány Terminálové služby a název předmětu ceritifikátu SSL nejsou shodné. Požádejte o pomoc správce sítě…

 8. l@dik says:

  Pokud se prihlasuju k relaci na Server 2008 a necham si pro dany server zapamatovat prihlasovaci povereni, pri nasledujicim prihlasovani k relaci to pise:

  Zadana povereni nefungovala. Spravce systemu nepovolil prihlaseni ke vzdalenemu pocitaci %computername% pomoci ulozenych povereni, protoze jeho identita neni plne overena. Zadejte nova povereni.

  Po opetovnem zadani hesla se relace pripoji. Netusite, prosim, nekdo jak se ma heslo spravne ulozit, aby to fungovalo?

 9. KFL-MS says:

  l@dik> Ve vlastnostech RCP-Tcp na serveru, v zalozce Log on settings – nemate tam zaskrtnuto policko "Always prompt for password"?

  (tip je od Martina Pavlise, je ted mimo a nemuze psat)

  – KFL

 10. l@dik says:

  kfl & MP> Tak toto tam zapnute nemam, navic dodatecne jsem zjistil, ze ze starsich klientu (RDP ve WinXP) ulozeni prihlasovacich udaju funguje normalne, nefunguje pouze kombinace vista -> server2008

Skip to main content