XBOX 360 oficiálne na Slovensku od 3.11.2006


XBOX 360 sa celosvetovo predáva už takmer rok, ale oficiálne uvedenie konzoly XBOX 360 u nás prebehlo 3. novembra - konečne!

Odporúčaná koncová cena konzoly pre Slovensko bola stanovená na 11.990,- Sk za základné balenie („Core System“) a 15.990,- Sk za plnú verziu (“Premium”), ktorá navyše oproti Core verzii obsahuje bezdrôtový ovládač, vymeniteľný disk (Hard drive) 20 GB a headset slúchadlá.


Spolu s konzolou sa do obchodov dostala aj celkom solídna ponuka hier. Hlavnými trhákmi predaja boli tituly od Microsoft Game Studios - Project Gotham Racing 3, Perfetct Dark Zero a Kameo a predovšetkým hit Gears of War, ktorý vyšiel 17.11. V decembri očakávame aj prvý titul lokalizovaný do češtiny - Viva Pinata. Začiatkom nového roku vydá Microsoft novinky ako sú Forza Motorsport 2 a Crackdown. A pokiaľ by ani to nezabralo, stále máme v zálohe Tetris 🙂


K dispozícii sú samozrejme aj všetky hlavné tituly od ostatných vydavateľov, ktoré v Európe vychádzajú (Ghost Recon 3, Test Drive Unlimited, Saints Row, Call of Duty 3...). Od najväčšieho vydavateľa hier EA je pripravená kolekcia aktuálnych športových titulov NHL 07, NBA 07, MADEN NFL 07 a exkluzívne FIFA 07. Do konca roka 2006 bude k dispozícii cca 50 High Definiton titulov a celkový počet titulov pre platformu XBOX tak presiahne 150 titulov. Z voliteľného príslušenstva uvedie spoločnosť Microsoft na trh do konca roka 2006 bezdrôtový volant pre automobilových nadšencov, prehrávač HD DVD a Live vision kameru pre online komunikáciu. Dokúpiť si budete môcť aj ďalšie bezdrôtové hracie zariadenie, náhradnú sadu batérií čí univerzálne diaľkové ovládanie atď.


Ponuku Xbox 360 nájdete v sieti predajní Brloh www.brloh.sk a Nay www.nay.sk  


Vzhľadom na odloženie vydania Sony PS3 na marec 2007 to vyzerá na XBOX 360 VIANOCE 🙂

Comments (2)

  1. filip says:

    ja len ze kde sa da kupit viva piňata v slovenskej verzi? kdo vie nech mi prosim napise dakujem

  2. filip says:

    ja len ze kde sa da kupit viva piňata v slovenskej verzi? kdo vie nech mi prosim napise dakujem

Skip to main content