Můj poločas reakce


Tak jak všude uvádím svůj email (radimZAVINACmicrosoft.com), roste i počet vás, kteří mi píšete – moc díky! A s tím souvisí i to, že se prodlužuje doba, za kterou na váš email odpovím, v každém případě určitě postupně odpovím všem 🙂 Díky vašim podnětům jsme již upravili TechNet web, tento blog i mnohé další.


Minulý týden jsem celkově dostal asi 230 emailů (včetně pracovních) a odeslal jsem jich kolem 150, a jak to tak vidím, stává se ze mě typický „information worker“ nebo-li novodobý dělník jedniček a nul (všem dělníkům jako jsem já k vyhledávání infomrací doporučuji Windows Desktop Search - byl jsem k němu skeptický, ale opravdu mile mne překvapil).


Máte-li něco opravdu urgentního nebo něco, co vyžaduje složitější komunikaci a týká se to služeb kolem TechNet Programu, rovnou mi, prosím, zavolejte: +420 724 557 216.


Radim

Comments (3)

  1. Martin Knotek says:

    Tak tomu se říká odvaha, vystavit takto údaje a hlavně telefon. To se jen tak nevidí.

  2. Mr.Gentleman says:

    Ohledně WDS musím napsat, že jsem s ním zatím velmi spokojený. Používám stabilní verzi 2.6.5 (nevím proč, ale beta2 WDS 3.0 mi nefunguje – ikona v liště se mi hlásí jako outlook express a služba se ani nespustí – navíc po její instalaci mi začně zlobit Kerio Firewall :(). Je ale faktem, že v podstatě na WDS je založeno vyhledávání ve Windows Vista (alespoň pokud je mi známo), takže proč si nedopřát tutéž technologii i na WinXP, ačkoliv zde není natolik integrovaná do systému, jako we WV… ;).

Skip to main content