XBOX 360 oficiálně v ČR od 3.11.2006XBOX 360 se celosvětově prodává již téměř rok, ale oficiální uvedení konzole XBOX 360 u nás je naplánováno na 3. listopadu - konečně!


Doporučená koncová cena konzole pro Českou republiku byla stanovena na 8.990,- Kč za základní balení („Core System“) a 11.990,- Kč za plnou verzi (“Premium”), která navíc oproti Core verzi obsahuje bezdrátový ovladač,  vyjímatelný Hard drive 20 GB a headset sluchátka.


Spolu s konzolí se dostane do obchodů i na začátek již celkem solidní nabídka her. Hlavními tahouny prodeje by měly být tituly od Microsoft Game Studios - Project Gotham Racing 3, Perfetct Dark Zero a Kameo a především pak předpokládaný prodejní hit Gears of War, který je plánován na 17.11. Začátkem nového roku pak můžete očekávat tituly Forza Motorsport 2, Viva Pinata a Crackdown. A kdyby i tohle nezabralo, tak pořád máme v záloze Tetris 🙂


K dispozici samozřejmě budou i všechny hlavní tituly od ostatních vydavatelů, které už v Evropě vyšly (Ghost Recon 3, Test Drive Unlimited, Saints Row...).  Od největšího vydavatele her EA bude připravena kolekce aktuálních sportovních titulů NHL 07, NBA 07, MADEN NFL 07 a exkluzivně FIFA 07. Do konce roku 2006 bude k dispozici cca 50 High Definiton titulů a celkový počet titulů pro platformu XBOX přesáhne cca 120 titulů.
Z volitelného příslušenství bude k dispozici volant od Microsoftu a live vision kamera.  Dokoupit si budete moci i další bezdrátový ovladač, náhradní sadu baterií či univerzální dálkové ovládání atd.


Vzhledem k odložení vydání Sony PS3 na březen 2007 to vypadá na XBOX 360 VÁNOCE 🙂


Radim

Comments (0)

Skip to main content