Podzimní TechNet konference – game over, prozatím :)zroj: ŽIVĚ.CZ

Po deseti dnech a dvou měsících příprav je show jménem TechNet konference u konce. Celkem se zúčastnilo konferencí asi 1900 IT odborníků a proběhly ve 4 městech: Košicích, Praze, Bratislavě a Brně.


Vše začalo minulé úterý v Košicích. Naštěstí se neopakovaly problémy z jarní konference (např. to, že prezentátorské plátno uvízlo v závěji někde pod Nízkými Tatrami nebo polovina prezentárorů přijela až na poslední chvíli). Letos proběhlo vše bez problémů.


V Bratislavě jsme pro tentokrát změnili místo (z kina Istota na multikino v AUPARKu) a myslím, že změna jednoznačně k lepšímu. Ještě dvě zajímavosti: Martinu Žugecovi asi 10min. před jeho prezentací vylepšili prostředí ve Windows Live, ale Martin to zvládl výborně a některé věci vzal ještě do většího detailu. Závěrečný závod aut na XBoxu se strhl v celkem napínavou podívanou a bylo vidět, že pánové nejsou žádní nováčci.


Při jarní TechNet konferenci se v dotaznících i emailech stále opakovalo „…a co Brno?...“ a Brno se nyní odvděčilo výbornou účastí (z počátku jsme se dokonce obávali, že se všichni registrovaní do Rotundy ani nevejdou).


A co Praha? Jako vždy výborné publikum i účast.


Prezentace ke stažení budou v průběhu příštího týdne a video záznamy (v rámci IT's Showtime) v průběhu října. Pokud vás zaujala prezentace o Windows Live, sledujte stránku TechNet Chats (např. si ji přidejte do RSS kanálu), protože plánujeme chat právě na toto téma (dosud nebyl stanoven pevný termín). Až bude více materiálů dostupných online, určitě se o tom zde dočtete.
Z konferencí jsem se vrátil bez nabíječky na mobil (vlastní chybou), ale přesto velmi spokojen. Díky všem!


Radim


Další informace naleznete i na ŽIVĚ.

Comments (0)

Skip to main content