Další zdroj tech. informací v CZ/SK jazyce: Knowledge base přes RSS


Minulý týden mě kolega upozornil, že na stránkách Technické podpory pro Českou republiku a Slovensko je možné přes RSS kanály odebírat nejnovější KB články (knowledge base - znalostní databáze) publikované v databázi znalostí v těchto jazycích.


Máte dvě možnosti: • Buď si na stránkách http://support.microsoft.com/selectindex/?target=rss vyberete, aby se vám stahovaly nejnovější KB články podle produktu či technologie - navíc lze po změně jazykového parametru (návod na změnu parametru je na výše uvedeném linku) získávat články i ve slovenštině, angličtině, němčině, a také v dalších jazycích.
 • Nebo, a to doporučuji, se rozhodnete odebírat všechny nové KB články, které vyšly v daném jazyce (češtině/slovenštině) - nebojte, je jich do cca 20 měsíčně. Zajímá-li vás tato možnost, vložte si do vaší RSS čtečky tyto linky:

České KB články - RSS feed


Slovenské KB články - RSS feed


Pokud se nechcete omezit jen na KB články, na stránce http://www.microsoft.com/cze/rss/ naleznete pod názvem Café RSS další RSS kanály, rozdělené pěkně do tématických skupin. 


Tomáš

Comments (6)

 1. Mifko says:

  Ten link na Slovenske KB clanky je zly, ukazuje na Anglicke KB clanky.

 2. blogCZSK says:

  Diky za upozorneni, opraveno.

  Radim

 3. blogCZSK says:

  Zjistil jsem, ze tyto RSS dotazy maji nejaky problem a hlasi "Search error". Kolega me rovnez upozornil, ze to nefungovalo jiz v minulosti, ale ze to po nejake dobe pominulo. Podivame se na to.

  Radim

 4. blogCZSK says:

  Tak tyto RSS fungují opět korektně.

  Radim

 5. Jan Pilar says:

  Zdravím team blogu,

  jen bych (ne)rád upozornil, že ani české ani slovenské RSSko nejede

  Microsoft support and knowledge basehttp://support.microsoft.com/default.aspxNejnovější české KB článkySearch errorSPSServerError

  Může se na to někdo juknout? Díky a mějte se…

 6. blogCZSK says:

  Fakt ze jo :). Mrkneme …

Skip to main content