Windows Vista RC1: stahujte!


Windows Vista RC1 (jak bylo koneckonců dopředu několikrát oznámeno) byla právě uvolněna ke stažení.Stahujte zde:
http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm


Pokud nevlastníte licenční klíč, musíte ještě chvilku vydržet, než bude otevřena nová registrace. Pokud máte klíč z bety 2, použijte ten.


Martin Pavlis

Comments (11)

 1. Hans says:

  Přihlásil jsem se už na beta2 a klíče nějak nedorazily…

 2. blogCZSK says:

  Pokud se kdekoliv stala chyba, tak prosim poslete mi email a ja vam klic poslu. Muj email je radimZAVINACmicrosoft.com.

  Radim

 3. Fractal says:

  za jak dlouho se budeme moci prihlasit na testovani? rad bych je testnul pred tim nez budu kupovat novej poc a vedel co to bude vyzadovat…

 4. PsendaF says:

  Při stahování Windows Vista RC1, English 32-Bit Edition pomocí download manageru (dle doporučení) se vše zastaví na 99%. Je chzba ve mě? f.psenicka@seznam.cz

 5. ADIO says:

  je to anglicky Windows nebo cesky???

  Napiš mi hned

 6. adio says:

  je to anglicky windows nebo cesky

 7. blogger says:

  anglicky

 8. Bude mi RC1 fungovat i s klicem z Bety 1?

 9. blogCZSK says:

  Klic by Vam fungovat mel.

  Radim

 10. Luděk says:

  Dobrý den,.

  je lepší stahovat Windows Vista RC1 nebo RC2, kterýžto odkaz mě Microsoft nedávno poslal e-mailem?

  Nainstaloval jsem si Windows Vista RC1 na zkoušku.

  Dojem: jak jsem zjistil po odinstalování, když jsem se nedobral k původně instalovanému Windows XP – Professional SP2, že se mi tento původní software vymazal a Vista tedy také. Takže bylo nutné XP nainstalovat znovu. Neumím moc anglicky, možná jsem udělal chybu při instalaci Visty. Byo zvykem, že si při instalaci různých programů můžeme ponechat v počítači třeba dva druhy (je-li dostupná paměť atd.).

  Jinak: souhlasím s většinou posuzovatelů – grafika a jisté organizační (klientské) zjednodušení je skoro výborné (aspoň z pohledu domácího počítače).

  Přibyly některé funkce, které zefektivňují naší práci a něco málo v bezpečnosti Visty, resp. počítače. Nicméně nedostatky jsou také.

  1. angličtina

  2.schází volba pro instalaci více Windows, Vista by neměla původní vymazávat

  3.nekonečné administrátorské schvalování již mnohokráte schváleného instaovaného software do Visty. To nemá Visdta "svou paměť" nejen na druh programu, ale i jeho konkrétní přípony atd?

  V této souvislosti, jsem i nejsem administrátor. Nemohu, nebo nevím jak, instalovat např. jiný antivirový software, Spyware Terminátor, Skype a snad téměř nic , co nepochází od Windows.  Děkuji

 11. blogCZSK says:

  Instalace Visty dela automaticky zalohu starych aplikaci a OS do adresare windows.old, diky ktere lze posleze obnovit veskere puvodni nastaveni a funkci OS. Pokud si dobre vzpominam, tahle funkce ani nejde behem instalace preskocit (ale muzu se mylit).

  KFL

Skip to main content