Nový TechNet web – 2 skoky kupředu


V úterý (4.9. 2006) jsme spustili nový TechNet web:


Zde je výčet rozdílů proti staré verzi: • RSS kanály (na chaty, konference/semináře, archiv materiálů ze seminářů)
 • nově zakomponované stránky komunit (MVPs, uživatelské skupiny a podobně)
 • stránky security bulletinů
 • rychlá aktualizace webu přes tento TechNet Blog
 • vylepšený design

Co plánujeme dále: • TechNet Fóra
 • obecně služby, které pomohou rychle řešit problémy/najít informace
 • produktově orientovanou navigaci

Jak vypadal starý web:


Již jsem obdržel od některých z vás další návrhy na vylepšení, takže tyto návrhy zapracujeme v příští větší aktualizaci (věřím že do 10 dnů) - díky za náměty!


Radim

Comments (4)

 1. michal says:

  Ahoj.

  Pekny posun. libi se mi to.

  Mam jednu poznamku – na http://www.microsoft.com/cze/technet/community_overview.mspx v IT komunite mi vedle DNG.CZ chybi odkaz minimalne na http://www.vyvojar.cz, o http://www.aspnet.cz nemluve.

 2. blogCZSK says:

  Ahoj,

  jde o prvni verzi webu, zatim tam jsou ale jen uvedene weby, protoze sdruzuji lidi i fyzicky – poradaji schuzky/meetingy. Vyhledove ale uvezujeme o vytroreni stranek i pro "online" komunitu a stranku, ktera by pres RSS sdruzovala nejlepsi IT CZ/SK blogy.

  Diky za nazor,

  Radim

 3. Tomáš Galuška says:

  Paci sa mi. Z mojho pohladu nenam pripomienky.

 4. Jan Jiricek says:

  Dospěl jsem od prvých okamžiku o jedinečnosti Vaších tech produktu Widows a zakoupil pro důch. nesporně drahý Windows Home Edition V domění i solidnosti firmy Která bude nesporně vivíjet nové prvky, že snad dojde i k názoruže nabídne odkup svých originálu a za určitý DOPLATEK poskytné i modernější verzi na př. Vista.Zvláště již tak bezpečný,že člověk by si mohl být jist že je sám ve svém PC. Mám osobní dojem že nastala doba vrcholu tech. pokroku Kde celý system je zranitelný již tím Když nastala možnost vniknutí síti do PC. Dnes již zneužita mnohým k nekalé činnosti v našem státě speciálně uplatňované. Pak stojí za úvahu proč tak drahé a ještě zneuživané? V čem spočíva záruka výrobku nad pomoci nebo ničení?

  Není již dávno přektročen prah techniky právě z těchto důvodu ? Děkuji za vysvětlení Ja Jiříček Důchodce 74.let Je 99% jistota nastavéní Windows z nemožnosti vniku do PC? Abych byl jediný a zákonitý správce? Děkuji za každou radu případně odeslání zpráv TechNet Snad i 2 kroky kupředu, pokud nebude 10 vzad.

Skip to main content