Kdo tvoří obsah TechNet Blogu?


Protoze počet čtenářů tohoto blogu roste geometrickou řadou, přikládám seznam těch, kdož se na obsahu blogu podílí:

 

Karel Florian, Microsoft

Karel (aka KFL) se  stará o technickou komunitu IT odborníků v ČR. Dříve dělal technologické přednášky a "fušoval" do všeho, co souviselo se službami TechNet. Aktuálně už nefušuje, nýbrž se to snaží dělat pořádně :).

 

Tomáš Kantůrek, Microsoft

Tomáš (aka Kanty) se vrátil do Microsoftu po 2-leté pauze, kterou strávil evangelizací zařízení HTC. Mezi jeho hlavní činnosti patří psaní, mluvení, organizace obsahu a také spolupráce s celou komunitou IT odborníků. Profesně se zaměřuje na virtualizaci, cloud a přilehlé záležitosti.

 

tým autorů KPCS CZ

Zkušený a protřelý autorský tým firmy KPCS CZ tvoří známé tváře, které můžete vídat jak na akcích Microsoftu, školeních v počítačové škole Gopas, tak i na setkáních Windows User Group. Jsou jimi:

Specializace těchto tří autorů vykrývá prakticky všechny myslitelné oblasti Microsoft technologií, ale jmenujme namátkou alespoň SBS, Window Server, Microsoft Exchange, ISA/FF TMG, Forefront, Windows Cluster, System Center. A spoustu dalších...

 

tým autorů WBI

Zkušený autorský tým firmy WBI je tvořen taktéž známými tvářemi, s nimiž se můžete potkat na nejrůznějších místech a akcích v rámci IT komunity. Autory jsou:

  • Kamil Juřík / MVP
  • Jan Marek
  • Marek Chmel

 

Comments (0)

Skip to main content