Microsoft Football Scoreboard


Prožijte Mistrovství světa ve fotbale společně s naším týmem, hráči a aplikací Microsoft Football Scoreboard. Tento zábavný prográmek vám zajistí nejnovější zprávy a požadované informace pomocí jediného kliknutí tlačítka myši. Sledujte aktuální vývoj, kompletní přehled výsledků, informace o tom, co nás ještě čeká a žhavé novinky z místa dění. Žádný fotbalový fanoušek by si neměl nechat ujít příležitost sledovat tuto ojedinělou sportovní událost prostřednictvím tohoto prográmku.


Obohaťte své zážitky pomocí technologie RSS


Máte oblíbenou stránku s informacemi z Microsoft Football Scoreboard? Jestli ano, využijte tuto aplikaci jako čtečku RSS vašeho oblíbeného kanálu o fotbale. Vložte nebo vyberte požadovaný kanál RSS a pak jen sledujte aktuální informace.


Časy zápasů zobrazeny podle časového pásma


Všechna data a časy se zobrazují v čase, který máte nastavený v systému Windows XP. V případě, že budete v jiném časovém pásmu, nemusíte složitě stanovovat skutečný čas, kdy se hraje nebo hrál konkrétní zápas.


Mnoho jazykových verzí


Aplikace Mistrovství světa ve fotbale 2006 je dostupná v následujících jazycích: angličtina, čínština (zjednodušená i tradiční), čeština, francouzština, holandština, italština, korejština, němčina, polština, portugalština, brazilská portugalština, ruština, španělština, španělština (Latinská Amerika), švédština a ukrajinština.Download:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=df6a6e6e-21af-4786-ad1d-a38e8bfda82f


Martin Pavlis

Comments (7)

 1. radim2 says:

  Clanek o tomto softiku vysel i na ZIVE.CZ, ovsem ze se zpozdenim 🙂 http://www.zive.cz/h/Uzivatel/Ar.asp?ARI=129658&CHID=2&EXPS=&EXPA=

  Radim

 2. Kossik says:

  ten programek je sice peknej,ale stejne nefunguje. porad zobrazuje skore 0:0..

 3. zxevil150 says:

  uz5LqP r u crazzy? I told u! I can’t read!

 4. zxevil151 says:

  m1fPZT r u crazzy? I told u! I can’t read!

 5. zxevil153 says:

  nr6Dz4 r u crazzy? I told u! I can’t read!

 6. zxevil154 says:

  jh2ezN r u crazzy? I told u! I can’t read!

 7. zxevil155 says:

  ajSo8Z r u crazzy? I told u! I can’t read!

Skip to main content