Tip: OneDrive klient v novém

V předchozích dnech byla oznámena dostupnost nového unifikovaného OneDrive klienta, který přináší dlouho očekávanou možnost synchronizace knihoven ze SharePoint Online do lokálního počítače pro přístup i bez aktivního internetového připojení. Zároveň byla oznámena dostupnost nového administračního centra v Office 365, které umožňuje upravit chování soukromých OneDrive prostorů napříč celou společností.

0

Planner: Organizujte práci v týmu jednoduše

Snažili jste se někdy udržet přehled o zadaných úkolech a sledovat stav vašeho projektu? Není to leckdy jednoduché, pokud nemáte k ruce vhodný nástroj. Pro všechny, kteří nechtějí vládnout silou manažerskou v Microsoft Project, ale potřebují řídit práci svého týmu, přináší společnost Microsoft do služeb Office 365 nový nástroj Planner.

0

MyAnalytics: Kolik času trávíte prací?

Není snad nikdo, kdo by si nevážil svého času. Ale jste si skutečně jistí, jak a především zda efektivně, trávíte svůj čas pracovní? Služba MyAnalytics v rámci Office 365 nabízí přehledné statistiky, kolik času trávíte na schůzkách, s elektronickou poštou, či prací přesčas.

0

MCP certifikační zkoušky v novém

Šíře technologií i služeb, které společnost Microsoft poskytuje se v posledním roce velmi proměnila. Na tento trend nyní reagují i certifikační zkoušky, které zjednodušily svoji strukturu. Jaké novinky čekají certifikované profesionály na řešení Microsoftu a jakých speciálních nabídek nyní mohou využít?

0

Windows 10 Upgrade v CSP

Zákazníci, kteří si pořídili od CSP partnera licence Windows 10 Enterprise E3 či E5 nebo celý balíček produktů Secure Productive Enterprise E3 či E5, mohou nyní provést upgrade jejich počítačů s Windows 7 a Windows 8.1 na Windows 10 zdarma bez nutnosti pořízení dodatečných upgrade licencí.

0

Setkání Windows User Group – únor 2017

Pravidelný přehled akcí sdružení Windows User Group pro měsíc únor. Proč je pomalá vaše aplikace a váš web? Může za to SQL databáze nebo prezentační vrstva? I taková témata nás v únoru čekají.

0

Blížící se konec aktualizací pro Windows 10 verze 1507

Verze 1507, tedy první oficiální vydání Windows 10, nebude po 26. březnu 2017 dostávat další aktualizace. Po tomto datu nebudou k dispozici ani nové bezpečnostní aktualizace. Novějších verzí 1511 a 1607 se toto oznámení samozřejmě nedotýká.

0

Změny v Office 365 pro rok 2017, zásah IT nutný?!

Ačkoliv by IT oddělení mělo změny ve službách Office 365 pozorně sledovat, naprostá většina změn a novinek v prostředí online služeb příliš pozornosti ze strany IT oddělení nevyžaduje. Ovšem v roce 2017 nás správce i koncové uživatele čeká hned několik zásadních změn, které mohou mít nepříjemný dopad, pokud se na tyto změny nepřipravíme včas. Proto jejich seznam najdete v tomto shrnujícím článku.

0

Konference HyperCon 2.0

Zveme vás na konferenci HyperCon, která se koná 30. a 31. ledna 2017 v Praze v prostorách společnosti Microsoft. Konference zaměřená čistě na jednu z nejvíce klíčových částí IT infrastruktury, virtualizaci.

0

Setkání Windows User Group – leden 2017

V novém roce začínáme tipy pro vývojáře a podíváme se na aktuální bezpečnostní hrozby, které ohrožují firemní data a naše uživatele. V nejbližších týdnech se můžete také těšit na konference G2B TechEd v Brně a HyperCon 2.0 v Praze, které nabízejí mnoho technického obsahu v podání nejlepších českých specialistů, které můžete vídat i na našich akcích.

0