Registrace nového ročníku MIEE 2018 spuštěna


V Microsoftu věříme, že technologie samotná je pro růst dovedností studentů nedostatečná. Technologie umí růst zrychlit, ale samotná jej neumožní nastartovat. Věříme v sílu vyučujících a dopady, které mohou mít.

MIE Experti pomáhají Microsoftu využívat inovace ve výuce. Prosazují a sdílejí své myšlenky pro efektivní využití technologie ve výuce společně se svými kolegy. Poskytují jedinečný pohled na vzdělávání a využívání nových produktů a nástrojů pro výuku a také zlepšují osvědčené postupy, jak pracovat společně.

MIE Experti mají následující možnosti:

 • Přístup k profesionálním a pracovním příležitostem pro rozvoj a certifikace
 • Podělit se o své zkušenosti se světoznámými vyučujícími a specialisty pro zlepšení jejich inovací
 • Prezentovat na celosvětových akcích a webinářích společnosti Microsoft
 • Podílet se na zpětné vazbě vývojářům aplikací v Microsoftu
 • Připojit se k událostem, které jsou pouze na pozvání od Microsoftu
 • Podělit se o své nadšení pro Microsoft se svými vrstevníky skrze sociální média, blogy a videa
 • Testovat nové produkty ve formě beta verzí
 • Reprezentovat Microsoft skrze ukázky produktů a účastí na událostech
 • Spolupracovat s inovativními pedagogy po celém světě
 • Hostit regionální akce představením vašeho využíváním technologií Microsoft ve vyučování
 • Získat účast na akci Microsoft Global Educator Exchange (E2) - březen 2018

 

Jak se připojit do programu?

Než vyplníte a odešlete nominační formulář, budete potřebovat splnit 2 úkoly:

Ujistěte se, že jste se připojili do Microsoft Educator Community a vyplnili jste svůj profil. Budete potřebovat předložit URL k Vašemu veřejnému profilu jako část nominačního procesu. Tuto adresu najdete v úpravách profilu, kde se podíváte na položku "Základní informace"
Vytvořte dvouminutový Office Mix, video nebo Sway, který odpoví na následující otázky takovým způsobem, který kreativně vyjadřuje co Vás dělá Microsoft Innovative Educator Expertem. Následně takový materiál sdílejte a předložte v rámci nominace.

 1. Proč se považujete za Microsoft Innovative Educator Experta?  Popište, jak využíváte inovativním způsobem technologie Microsoft ve vaší třídě. Zahrňte příklady, které můžete na své třídě ukázat.
 2. Jestli se stanete MIE Expertem, jak si myslíte, že to ovlivní vaší stávající roli?

Jakmile dokončíte tyto úkoly, budete připraveni vyplnit nominační formulář na adrese http://aka.ms/mienomination

Být MIE Expertem Vám dává nové možnosti zkoumání neprobádaného, rozvíjet Váš potenciál, naučit se nových způsobům využívání technologií ve školství a především, být součástí komunity nadšených lidí, kteří jsou stejně inovativní“, Karel Rejthar, učitel, Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy.

Na programu MIE Expert se mi líbí to, že mne neustále posouvá vpřed. Každou chvíli se učím něco nového, přináším nové možnosti výuky do třídy, čímž se stává vzdělávací proces pro studenty zábavnější a záživnější.“ Irena Ulucay, Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno.

Program MIE Expert je především obrovská komunita nadšených učitelů, kteří sdílí s ostatními své úspěchy, nápady, myšlenky a inovace. Mnoho z nich jsem již zavedl do vlastní výuky, jako je např. Skype in the Classroom a žáci jsou z takových aktivit přímo nadšeni.“ Miroslav Sláma, Základní škola Nové Město na Moravě.

"Stát se MIE Expertem změnilo všechno: jste okamžitě součástí komunity podobně smýšlejících lidí, kteří vám budou fandit, jak budete pokračovat ve Vašem růstu a budou Vás vyzývat s jejich vlastními inovacemi." Miroslav Dvořák, Základní škola Červený Vrch

 

Fotka uživatele Microsoft pro školství.


Comments (0)

Skip to main content