Novinky za březen


cid:image001.png@01D00345.149F5F00

Vážení kolegové učitelé, ředitelé a pracovníci ve školství,

jaro je snad již za dveřmi a s ním i plno online i prezenčních akcí, na které se můžete těšit. Stejně tak i v nástrojích společnosti Microsoft se během posledního měsíce objevilo plno zajímavých novinek, o kterých si můžete přečíst v tomto zpravodaji

Microsoft EDU tým

Jarní DEMO DAYS 2017 jsou tady, registrujte se a přijďte si prakticky vyzkoušet poslední novinky!


cid:image004.png@01D00345.149F5F00

Skutečná revoluce v PowerPointu je zde!

Aplikace PowerPoint přichází s velice zásadní novinkou, která opět směřuje k efektivnějšímu využívání PowerPointu při tvorbě prezentace s cílem zaměřit se na to, co je opravdu potřeba. Nebude prozrazovat více, podívejte se na celý článek.

Revoluci najdete zde

 


on 

Proč používám OneNote ve výuce

OneNote je moderní nástroj pro tvorbu příprav, poznámek a podkladů nejen pro výuku. Podívejte se na názor a článek jednoho z členů programu Microsoft Innovative Educator Expert, který pojednává o tom, proč OneNote začal ve výuce používat.

Celý článek


sc

Seriál o System Center Configuration Manager – 1. díl

Systém Center Configuration Manager je zřejmě nejpokročilejší nástroj, který můžete pro správu IT ve škole využít. Proto pro Vás opět jeden z členů programu MIEE připravil a bude i nadále připravovat seriál, ve kterém se dozvíte vše od úplných základů včetně instalace až po využívání pro konkrétní aktivity správce IT ve školním prostředí.

První díl seriálu

 


Vyzkoušejte si novinky ve Windows 10 dříve než ostatní!

Program Windows Insider nabízí nadšencům možnost vyzkoušet si novinky v systému Windows 10 dříve než ostatní. Stačí se jen zaregistrovat do programu Windows Insider a můžete začít testovat.

Záznam z Večerní univerzity na téma Skype in the Classroom.

V tomto měsíci proběhla další zajímavá Večerní univerzita, tentokrát na téma Skype in the Classroom. A jako obvykle, záznam této i předchozích Večerních univerzit naleznete na portále Microsoft Educator Community.

V aplikaci OneNote pro Windows 10 je plno novinek

Podívejte se, jaké nové funkce na Vás čekají v aplikaci OneNote pro Windows 10


Buďte s námi v kontaktu:
 


Comments (0)

Skip to main content