Novinky za květen 2016


cid:image001.png@01D00345.149F5F00

Vážení kolegové učitelé, ředitelé a pracovníci ve školství,

uplynulý měsíc byl opravdu nabitý plno novinkami a aktivitami, které jsme pro Vás zrealizovali. Spustila se registrace nových členů Microsoft Innovative Educator Expert, probíhala soutěž Správná škola, byla vydána univerzální aplikace OneDrive a především, proběhlo finále soutěže Office Arena 2016. O dalších aktivitách se můžete dozvědět i u nás, ve vzdělávacím centru, např. na jednom z nabízených školení.

 

S přáním úspěšného jara

Microsoft EDU tým

 upgrade

cid:image004.png@01D00345.149F5F00

Snadnější přechod na Windows 10

V následujících licenčních programech uvedených v článku je možné podepsat dodatek, který umožňuje přeskočit upgrade z počítačů na kterých je multilicenci Windows 7 Professional pomocí Windows Update nebo nástroje Media Creation Tool a použít multilicenční médium pro upgrade na Windows 10.

Celý článek


OA

Soutěž Office Arena 2016 zná své vítěze

Dne 16.5.2016 se u nás uskutečnilo finále soutěže Office Arena 2016, do kterého postoupilo 28 nejlepších studentů z celé České republiky – 14 z každého kraje. Celkově se soutěže Office Arena, která trvala 5 měsíců,  zúčastnilo přes 1100 žáků a studentů z celé České republiky, kteří ukázali své znalosti a dovednosti v aplikacích sady Office při řešení komplexních problémů. Soutěžilo se o každý bod, protože kvalita prezentací a dovedností byla opravdu špičková a obdivuhodná. Všem vítězům gratulujeme!

Více informací a fotek

 


MIE

Registrace do programu Microsoft Innovative Educator

Staňte se členem jedinečné komunity Microsoft Innovative Educator Expert, získejte marketingovou a technickou podporu pro Vaše další vzdělávání a inspirujte se od tisíců dalších moderních učitelů. Spouštíme nábor nových členů této komunity, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve, registrace jsou otevřeny do 15. června 2016. Těšíme se na Vás! Více informací o procesu registrace najdete na http://bit.ly/1Xv6o0C

 


APP

Windows aplikace (nejen) pro školství – 26. díl

Další díl seriálu o skvělých aplikacích z Windows Store je tady.

Celý článek

 


 

power

Novinky v PowerBI

Nástroj pro hromadné zpracování dat PowerBI získal opět mnoho nových a zajímavých funkcí. Pojďme se na ně společně podívat.

Celý článek


Nové verze univerzální aplikace OneDrive

Zejména pro uživatele služby OneDrive na tabletech máme skvělou novinku, univerzální aplikace OneDrive je hotova a můžete si ji stáhnout v katalogu aplikací Windows Store.

Roadmapa pro Office 365

Zajímá Vás, jaké novinky se chystají nebo právě vyvíjí v Office 365 for Education? Máme pro Vás jedinečnou roadmapu, ve které se můžete podívat na to, co se chystá.

http://bit.ly/1p17Dqi

Skvělá závodní hra zdarma

Kdo si hraje, nezlobí. A tak tu pro Vás máme jednu z nejlepších závodních her, která kdy vznikla. Se skvělou hratelností, dokonalou grafikou a neopakovatelnou detailností. A to vše samozřejmě zdarma. Forza!

http://bit.ly/1rtw1T1


upgrade
Buďte s námi v kontaktu:
cid:image011.jpg@01D00345.149F5F00© 2016 MICROSOFT s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním účelům. MICROSOFT s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovně uvedené ani implicitně předpokládané záruky.
Pokud od nás v budoucnu nechcete dostávat informace o produktech, službách a akcích společnosti Microsoft Corporation, odepište na tento email s "NEZASÍLAT" v předmětu emailu.


Comments (0)

Skip to main content