Windows aplikace (nejen) pro školství – 26. díl


Origami

Cena: Zdarma

Odkaz ke stažení

 

Svět origami je jedinečný a zábavný. Pokud vás tato aktivita již pohltila, stáhnete si tuto aplikaci a podívejte se na desítky různých modelu, které ještě neznáte. A pokud jste origami ještě nezkoušeli, je toto aplikace přesně pro Vás. Modely různých obtížností a druhu tu cekají jen na vaše šikovné ruce.

Fun With Dots

Cena: Zdarma
V této hře na Vás ceká více jak 50 různých zvířat a tři různé obtížnosti spojování jednotlivých bodu, ze kterých vzniká výsledný obrázek. Jakmile se Vám podaří spojit všechny tečky, obrázek se nádherné vybarví a zobrazí se i zajímavosti o nakresleném zvířeti.

BRIO World - Railway

Cena: 55Kc
Téměř každému dítěti dokáží úsměv na tváři vykouzlit vláčky. Nákladní, dopravní, rychlíky, lokomotivy - koho by to nebavilo. V této hře, která graficky kopíruje známé dřevěné hráčky, najdete mnoho modelu, které můžete na svou trat umístit. Téměř neomezené možnosti zábavy nabízí tato hra, ve které kromě stavení drah máte ale ještě jednu skvělou příležitost - projet si v roli strojvedoucího vámi postavenou trať.

iCircuit

Cena: 140 Kc, zkušební verze zdarma
Výuka fyziky bez rizika spálení součástek nebo úrazu? To je iCircuit. Simulátor elektronických obvodu je skvělá aplikace pro studenty, učitele či domácí kutily. Pracovat můžete s digitálními i analogovými obvody a najdete zde pres 30 prvku, které do nich můžete zapojit.

Comments (0)

Skip to main content