Windows aplikace (nejen) pro školství – 25. díl


Sago Mini Ocean Swimmer

Odkaz ke stažení
Cena: 80 Kč

Zažijte s Finsem plno skvělého podvodního dobrodružství. Ponořte se pod vodní hladinu a prozkoumejte potopený poklad, potkejte tajemné příšerky nebo navštivte podmořský zmrzlinový stánek. A v nabídce je toho v hlubokých vodách oceánu mnohem více.

Sago Mini Babies

Cena: 80 Kč

Děti milují starání se o mláďata svých oblíbených postav se seriálu Sago. Nakrmte Robina, obléknete Jinju, vyměňte plenky Harveymu nebo si zatancujte s Jackem. Celá aplikace je provázena nádhernými animacemi, zábavou, ale někdy i slzami. Dbejte na to, ať je jich co nejméně.

 

Sago Mini Sound Box

Cena: 80 Kč
Ideální aplikace na to, jak děti uvést do světa hudby. Využívejte všechny funkce vašeho tabletu k vytvoření skvělého hudebního zážitku plného zvuku, melodií, trubek, bubnu a mnoho více. Zatřeste, zaklepte nebo klepnete na tablet a uvidíte, co všechno se bude dít.

Sago Mini Road Trip

Cena: 80 Kč
Vydejte se na zajímavý výlet s kočkou Jinjou. Stačí si jen vybrat cíl cesty, auto a vše je připraveno. Pojedete ve sportovním autě nebo v jeepu? To je jen na vás. Nezapomeňte ale cestou také natankovat a umýt auto. Při příjezdu do cíle Vás čeká vřelé přivítání. Tak na co ještě čekáte?

Comments (0)

Skip to main content