Windows aplikace (nejen) pro školství – 23. díl


Výuka hodin

Cena: Zdarma (obsahuje nákupy v aplikaci)
Další ze skvělých aplikací české vývojářské firmy PMQ. Jak již je z názvu patrné, půjde zde o výuku hodin a to celkem v 7 lekcích, kdy každá z nich obsahuje výukovou část, ale i hry pro zábavné procvičování.  Děti se zde naučí nastavovat analogové i digitální hodiny, počítat celé dny, čtvrthodiny, půlhodiny, minuty a mnoho dalšího.

Sago Mini Friends

Cena: Zdarma
Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1zk61
Užijte si plno zábavy v této aplikaci, která nenásilnou formou učí děti novým věcem. Spravte Robinovu ptačí budku, oblékněte kočku Jinju či nakrmte psa Harveyho. Najdete zde více jak deset aktivit se všemi pěti kamarády. Jednoduchá a přitom zábavná grafika je i důvodem toho, že se jedná o nejpopulárnější aplikaci ve Windows Store s hodnocením 5/5.

Teddy Mix 3

Cena: 35 Kc
TeddyMix 3 je vzdělávací aplikace zaměřená na předškolní děti. Nebo kohokoliv, kdo má rád medvědy! Můžete si vytvořit medvěda dle vašich přání nebo dokonce celou medvědí rodinku a to včetne oblečení, umístění do prostředí, zapojení vlastních fotek a především, vytváření působivých pohlednic jakožto výsledku dětské snahy.

Pattern Shapes

Cena: Zdarma
Díky Pattern Shapes již nebude geometrie nebo zlomky pro nikoho problém. Vytvářejte si vlastní tvary, návrhy, zamýšlejte se nad geometrickými souvztažnostmi a úhly, které se dají snadno měřit.

 


Comments (1)

  1. anonymouscommenter says:

    v:* {behavior:url(#default#VML);}
    o:* {behavior:url(#default#VML);}
    w:* {behavior:url(#default#VML

Skip to main content