Windows aplikace (nejen) pro školství – 22. díl


Cena: Zdarma
Jednoduchá aplikace, která vám ukáže aktuální pocet obyvatel na svete. Data jsou sbírána prímo od OSN a ukazují, nejen, jak roste pocet obyvatel na zemi, ale je možné si vše rozdelit i dle jednotlivých kontinentu nebo dokonce zemí. Už víte, která zeme prispívá nejvíce k nárustu poctu obyvatel na svete?

World Statistics.

Cena: Zdarma
Císla jsou mocným zdrojem informací. Ale je potreba je umet správne interpretovat. Díky této aplikaci se dozvíte plno zajímavých informací o svetové populaci, o produkci CO2, o poctu zbývajících barelu ropy, zemního plynu, množství spotrebované vody a mnoho dalších zajímavých informací.

Cena: Zdarma
Možná se vám nekdy stalo, že jste na tabletu nahráli nejakou zvukovou poznámku ci jste meli k dispozici zvukový soubor, který bylo potreba pred použitím upravit. Zvukové soubory je možné strihat, upravovat, vkládat cást jednoho do druhého apod. Príjemným benefitem je pak možnost konverze mezi nejbežnejšími zvukovými formáty.
Cena: Zdarma, Premium verze 125 Kc
V dnešní dobe cím dál mladší deti hospodarí s nejakým množstvím financí. A stejne tak pracují i s tablety. Proc to nespojit dohromady a neukázat jim rovnou aplikaci, která jim umožní mít prehled o jejich útratách a výdajích. Snadneji tím pochopí hodnotu penez, možná casto budou i prekvapeni zpetne díky podrobným reportum, jaké celkové cástky utratily za ruzné výdaje apod.

Cena: Zdarma, Pro verze 109 Kc
Výhodou velkého množství aplikací ve Windows Store je možnost výberu. A je tomu tak i u aplikací na hlídání výdaju. I zde je možné zadávat vaše výdaje, generovat podrobné reporty na základe týdne, mesíce nebo celého roku, nastavovat opakované výdaje a vše podrobne exportovat do formátu PDF nebo CSV.

Karel Klatovský

Comments (0)

Skip to main content