Windows aplikace (nejen) pro školství – 20. díl


Alphabets Writing

Cena: Zdarma
Aplikace pro výuku psaní pomocí tabletu jsou velice populární. A když k tomu pridáte pekné grafické zpracování a výuku vcetne ukázky toho, jak vybrané znaky psát, dostáváte ideální aplikaci na výuku psaní písmenek. Vše je doplneno vhodným zvukovým podkladem a po psaní znaku se ukáže, kde prípadne udelal žácek chybu.

 Toddler Writing

Cena: Zdarma
Obrovskou výhodou Windows Store je jeho rozsáhlost. Pokud Vám z nejakého duvodu nevyhovuje jedna aplikace, máte možnost ji nahradit jinou. A podobne je to i u psaní písmenek. Jestliže se Vám nelíbila ta predchozí, zkuste jinou. Funkcne velice obdobná, graficky lehce odlišná – výber je jen na Vás.

Lightbot

Cena: 135 Kc
Výuka programování se dnes dostává mezi cím dal mladší žáky a je to dáno potrebami dnešního zpusobu života. Díky této aplikaci se základum programování muže naucit opravdu každý. Celkem na Vás ceká 60 levelu a 20 výzev k pokorení. A pro ceské uživatele ješte jedna dobrá zpráva – aplikace je dostupná i v ceštine.

BBC Earth Wonders

Cena: 55 Kc
BBC Earth Wonders Vám predstaví mnoho divu sveta. Vše je snadno dostupné díky prehledné mape sveta, ve které si mužete vybrat oblast Vašeho zájmu. Každý z 50 objektu je predstaven krátkým klipem v HD rozlišení a jako bonus na Vás ceká každý den nový obrázek vcetne zajímavostí s ním spojené.


Comments (0)

Skip to main content