Windows aplikace nejen pro školství – 19. díl


ssential Anatomy 3

První muže být jen jeden. Tak presne tak se dá charakterizovat pozice této aplikace mezi temi, které se ve Windows Store týkají anatomie lidského tela. Prohlédnete si kompletní model lidského tela ve 3D zobrazení, ve kterém najdete více jak 4000 anatomických struktur od svalstva, nervové soustavy, žíly, tepny, dýchací soustavy a dalších. Pro zajímavá zobrazení si mužete vytváret záložky, vyhledávat potrebné informace ci zkoušet své znalosti ve vestavených kvízech a testech.
Cena: 275 Kc, zkušební verze zdarma

2Day

Uživatelé Windows Phone tuto aplikaci zcela jiste znají. A protože plno úkolu mají v dnešní dobe i ucitelé a studenti, je tu práve tato aplikace, která jim muže s organizací úkolu pomoci. At již chcete snadnou správu nebo pokrocilé GTD funkce, je 2Day to pravé.

Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdkr7h

Cena: 109 Kc, zkušební verze zdarma

Duolingo

Fenomén poslední doby ve výuce cizích jazyku má název Duolingo. Jedna z nejlepších aplikací z celého Windows Store se muže pyšnit hodnocením 4,9 bodu, což nevyžaduje žádný další komentár. Proste ji vyzkoušejte a pridejte se k desítkám milionu dalších uživatelu z celého sveta. A co víc, je kompletne zdarma a bez reklam, což ji ciní ideálním nástrojem pro využití ve školství.

  
Cena: Zdarma

Tour the Universe

Asi to ješte chvíli potrvá, než se budeme moci osobne vydat na toulky po vesmíru. A tak alespon zkuste tuto aplikaci, která vám o planetách prozradí o dost více, než bežné ucebnice. Získáte podrobné informace, detailní fotografie a predevším zajímavé videa a animace o jednotlivých událostech vztahujících se k dané planete.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena: Zdarma
Karel Klatovský, Teacher Engagement Manager, CR

Comments (0)

Skip to main content