Novinky pro školství – září 2015


cid:image001.png@01D00345.149F5F00
 
 
Vážení kolegové ucitelé, reditelé a pracovníci ve školství,
zahájení nového školního roku 2015/2016 je za námi a spolecne nás ceká dalších deset mesícu plných výzev, nových zkušeností, zážitku a informací. A hned na zacátek jsme si pro Vás pripravili nejvetší vzdelávací akci letošního roku – Roadshow pro školy konanou v rámci Microsoft EDU Days. Prijdte se spolecne se svými uciteli podívat na nové technologie, nástroje a rešení, které ve svých školách mužete využívat.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Pozvánka na Roadshow pro školy konanou v rámci Microsoft EDU Days
8 mest, více jak 1000 úcastníku, 24 sálu, 1075 kilometru, 56 hodin informací a 11 recníku. Tak by se letos dala charakterizovat roadshow pro školy. Bude se jednat o výjimecnou akci, na které nesmíte chybet. At jste reditel, ucitel nebo správce IT, naleznete zde plno zajímavých prednášek a workshopu, které Vás posunou zase o neco dále. A pro každého úcastníka máme pripraveno slušivé tricko a praktický IT dárek. Tak neváhejte a zaregistrujte se ješte dnes na www.roadshowproskoly.cz
 
 
 
 

 
 
 
 
cid:image004.png@01D00345.149F5F00
Registrace do nového rocníku Microsoft STC spuštena
Na zacátku zárí byla spuštena registrace do nového rocníku programu Microsoft Studentské trenérské centrum. Dejte o tom vedet svým studentum a zapojte je do této aktivity, která jim dá možnost osobního i znalostního rozvoje.
 
 
 

 
 
 
 
http://images.en.yibada.com/data/images/full/45345/microsoft-windows-10-logo.jpg?w=685
 
10 duvodu pro nasazení Windows 10 ve škole
Operacní systém Windows 10 je tu s námi již nekolik mesícu a mnoho akademických institucí má nárok na upgrade zdarma. V systému se nachází mnoho zajímavých novinek, které vám usnadní práci a umožní delat staré veci novými zpusoby. Prectete si, jaké to jsou.
 
 
 

 
 
 
http://www.v3.co.uk/IMG/525/251525/office365logo.png
 
Office 365 a hromadné nasazení pomocí PowerShellu
Každý IT správce ve škole, která využívá Office 365 reší, jak na zacátku školního roku pridat hromadne stovky úctu. Díky tomuto clánku, který Vám ukáže vše krok za krokem již nebude tato cinnost pro Vás žádný problém.
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
Windows aplikace (nejen) pro školství – 18. díl
I pro letošní školní rok máme pro Vás pripraven seriál s výberem tech nejzajímavejších vzdelávacích aplikací pro Vaše tablety se systémem Windows.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Office 2016 k dispozici již v zárí
Dne 22. zárí vyjde další verze populárního systému Office. V príštím zpravodaji se tak mužete tešit na podrobný popis nových funkcí.
Aktualizace aplikací Office pro iOS
Naše aplikace Office pro operacní systém iOS dostaly v posledních dnech velký balík nových funkcí. Pokud Office pro iOS používáte, urcite si stáhnete nové verze.
Testování Windows 10 pokracuje
Pokud máte rádi zkoumání nových funkcí a zkoušení testovacích verzí, nezapomente, že program Windows Insider pokracuje i po vydání Windows 10.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Budte s námi v kontaktu:
 
 
 
 
cid:image011.jpg@01D00345.149F5F00

© 2015 MICROSOFT s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním úcelum. MICROSOFT s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovne uvedené ani implicitne predpokládané záruky.
Pokud od nás v budoucnu nechcete dostávat informace o produktech, službách a akcích spolecnosti Microsoft Corporation, odepište na tento email s "NEZASÍLAT" v predmetu emailu.

 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
       
 

Comments (0)

Skip to main content