Windows aplikace (nejen) pro školství – 18. díl


Ctení knih je zcela jiste zasloužená aktivita, ale proc je jenom císt, když je mužete i vytváret. A tím není myšleno obycejné psaní v textovém editoru, ale kreativním zpusobem pomocí této aplikace. Do každé stránky je možné vkládat text, obrázky, video a zvuk, sdílet knihy s práteli, vytváret výukové materiály nebo interaktivní knihy pro deti.

Multiplication Tables       

Procvicování je u nekterých témat jedním z nejefektivnejších zpusobu naucení se novým dovednostem a násobilka je jednou z nich. V této aplikaci jsou pro vás pripraveny dva režimy, režim ucení a režim zkoušení, pricemž je vše vytvoreno v pekném grafickém prostredí s uzpusobením na dotykové ovládání.

Pro výuku anglické abecedy je urcena mj. i aplikace Alphabet Song. Jak již z názvu vyplývá, bude se v ní i zpívat, což je zpusob, který je u deti mnohem oblíbenejší a efektivnejší, než prostá výuka. Zazpívejte si spolecne a naucte se vše od A do Z.   
  
Pravdepodobne neexistují rodice, kterí by v dnešní dobe nevedeli, co je to Mickeyho klubík. Tento populární vzdelávací seriál pro malé deti prichází i na tablety a to v podobe elektronických omalovánek. Deti si v nem mohou vytváret svuj vlastní 3D svet presne podle jejich predstav.

Comments (1)

  1. anonymouscommenter says:

    Vážení kolegové učitelé , ředitelé a pracovníci ve školství

Skip to main content