Připravte se pro nasazení Windows 10 ve vaší škole


Windows 10 je dostupný ve 190 zemích. Nyní nastal správný cas, abyste upgradovali zdarma na Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro své soukromé pocítace a zacali plánovat nasazení Windows 10 ve své škole. Ke stažení je 90denní zkušební verze Windows 10 Enterprise. Na webu TechNetje k dispozici nový obsah popisující funkce ve Windows 10 a nové scénáre nasazení a správy zarízení. Pripravují se i kurzy na Microsoft Virtual Academy.

V rámci nasazení Windows 10 je dobré zacít plánovat využití služby Windows Update for Business, která zjednoduší správu a distribucí aktualizací.

Pokud jste již clenem programu Windows Insider, budete mít i na dále príležitost ovlivnovat vývoj Windows. V soucasnosti zároven mužete pomoci s testováním Windows 10 Mobile pro telefony.

Porovnání edic Windows 10
V tomto dokumentu ke stažení najdete porovnání jednotlivých edic (Home, Pro, Enterprise a Education).

Nejcastejší dotazy IT odborníku týkající se Windows 10
Získejte odpovedi na casté otázky týkající se kompatibility, instalace a podpory Windows 10 Enterprise.

Plán nasazení Windows 10
Úspešné nasazení zacíná dobrým plánem. Seznamte se možnostmi upgradu, jak funguje distribuce aktualizací a zacnete plánovat nasazení. Vyzkoušejte si doporucené nástroje pro nasazení a projdete si scénáre nasazení Windows 10 a zacnete se zabývat upgradem nebo migracíse zamerením na kompatibilitu aplikací, migraci uživatelu a hromadnou aktivaci.

Nasazení Windows 10
Získejte podrobný návod, jak nasadit Windows 10 v prostredí školy pomocí Microsoft Deployment Toolkit (MDT) nebo využitím kombinace MDT a System Center Configuration Manageru. Podívejte se, kdy a jak použít Windows Assessment and Deployment Kit (Windows ADK) v rámci vašeho projektu na nasazení Windows, vcetne nasazení Windows To Gosideloadingu interní aplikací,aktivace Windows 10 a konfigurace Windows 10 pomocí zrizovacích balícku (provisioning).

Správa Windows 10 
Seznamte se s možnostmi správy zarízení s Windows 10 a zabezpecte svou infrastrukturu s využitím funkcí Device Guard a Microsoft Passport.

Podpora Windows 10
Ve fórech Windows 10 IT Pro najdete rešení nejcastejších incidentu. Mužete také položit nový dotaz.

Microsoft Edge a Internet Explorer 11
Microsoft Edge je nový výchozí prohlížec ve Windows 10, který uživatelu prináší funkce jako režim pro ctení a podporu pridávání rukopisných a textových poznámek prímo do webu. IT odborníci mohou Edge spravovat pomocí zásad. Zároven je k dispozici i Internet Explorer pro zajištení kompatibility se staršími interními weby.


Comments (0)

Skip to main content