Windows aplikace (nejen) pro školství – 17. díl


Matematické funkce nemusí být na první pohled pro mnoho student záživné. Ale mnohdy jim jen stací dát grafickou podobu ve 3D modelu a hned se s nimi pracuje zcela jinak. V této aplikaci takto muže vizualizovat bežné i parametrické funkce, funkce nacítat a ukládat ci vytváret snadné snímky obrazovek.


Tvorba realistických 3D modelu nikdy nebyla snazší. Díky této aplikaci od známé spolecnosti Autodesk máte možnost vytváret a modelovat víceméne jakýkoliv objekt. Od vesmírných lodí po zvírata. Svuj 3D model mužete nechat realisticky prostorove pokrýt vybranou texturou. Jakmile budete mít model hotov, mužete si jen rovnou vytisknout na 3D tiskárne nebo vyexportovat do použití v jiných aplikacích. A pokud hledáte neco na zacátek pro inspiraci, tisíce modelu vytvorených nadšenou komunitou, vám zcela jiste prijde vhod.
 
Omalovánky 21. století – tak to je presne tato aplikace. Nejdete v ní 128 stránek plných obrázku cekající na vybarvení, samozrejmostí je podpora více dotyku, ukládání, sdílení nebo dokonce tisku a to nejenom hotových výtvoru, ale i tech základních cernobílých, pro vymalování pastelkami. V aplikaci nenaleznete žádné reklamy a na pozadí hraje pri vybarvování príjemná hudba.
 
Dopravní znacky a jejich znalost muže delat mnoho uživatelum problémy. At se je chcete ucit zcela nove nebo si je jen pripomenout, tato aplikace je pro vás to pravé. Najdete zde celkem 360 znacek, jejichž názvy jsou namluveny v ceštine. Procvicování a ucení je možné realizovat zábavnou formou ve stylu pexesa a umožnuje vám procvicovat a opakovat i jen pouze chybne zodpovezené otázky.

Karel Klatovský

Comments (0)

Skip to main content