Novinky Microsoft pro školství – červen 2015


cid:image001.png@01D00345.149F5F00
 
 
Vážení kolegové ucitelé, reditelé a pracovníci ve školství,
Už za nekolik málo dní uslyšíte poslední drncení školního zvonku a žáci naposledy v tomto školním roce zvednou své židlicky. A pred Vámi budou vytoužené prázdninové dny.
Chceme Vám poprát, aby Vaše prázdniny byly odpocinkové, slunecné, teplé a dodaly Vám novou energii potrebnou pro nadcházející školní rok. A pokud byste rádi do nového roku vstoupili s hlavou plnou nápadu, využijte toho, že na Letní škole moderních ucitelu se na poslední chvíli uvolnilo nekolik míst – možná cekají práve na Vás! J
 
 

 
 
 
 
Poslední volná místa pro Letní školu moderních ucitelu
Týden nabitý inspirací, tipy pro výuku a inovativními výukovými aktivitami, které mužete snadno využít v hodinách v novém školním roce – to je Letní škola moderních ucitelu. Krome toho si vyzkoušíte moderní technologie pro výuku v praxi, setkáte se s inspirativními osobnostmi a budete mít možnost sdílet zkušenosti s ceskými a slovenskými aktivními uciteli. Tak na co ješte cekáte? Registrujte se ješte dnes!
Vzdelávací akce je akreditovaná a úcastnický poplatek je možno hradit z prostredku DVPP.
cid:image010.png@01D08C3E.3B09E6B0
 
 
 
 
 

 
 
 
 
cid:image005.png@01D0A78E.1EB0EB10
cid:image004.png@01D00345.149F5F00
I studenti mají svou Letní školu
Studenti rozvojového programu Studentské trenérské centrum se také mohou tešit na svou vlastní Letní školu. Tri dny nabité workshopy, projekty a zajímavými osobnostmi si užijí v centrále ceského Microsoftu v Praze.
Mají vaši studenti zájem úcastnit se dalšího rocníku tohoto unikátního programu? Potom at se urcite prihlásí - predregistrace již byla otevrena.
 
 
 

 
 
 
 
 
http://2.bp.blogspot.com/-z4LlMoFLe4I/VUBxzXXXf2I/AAAAAAAAsa8/EVMl86L1crc/s1600/AP_bannerWEB.jpg
 
Probehlo finále Akademie programování
V sobotu 13. cervna probehlo záverecné finále nejlepších stredoškolských úcastníku Akademie programování. Dvacet studentu prijelo naprogramovat spolecensky odpovednou aplikaci a vyhrát XBox. Vedle programování se studenti mohli spolu se svými mentory, zájemci o další rocník i významnými hosty zúcastnit atraktivních prednášek nebo nasbírat zajímavé zkušenosti. Další rocník odstartujeme na zacátku príštího školního roku.
 
 
 

 
 
 

cid:image016.png@01D0A78C.B72E0190
 
Microsoft na Zlínském filmovém festivalu
V rámci Akademie programování se Microsoft stal partnerem Zlínského filmového festivalu. Ve své programovací dílne jsme úspešne “proškolili” 850 detí, které si vyzkoušely základy programování nebo Windows Movie Maker, a dalších 800, které nahlédly pod ruce zkušených vývojáru. Soucástí akce byl i program pro školy – behem dopolední jsme privítali 15 škol ze zlínského regionu.
 
 
 

 
 
 
cid:image011.png@01D0A78E.1EB0EB10
 
Navštivte Techmanii a exponáty Microsoft v novém kabáte
Co s nacatými prázdninami? Srdecne Vás zveme do science centra Techmania v Plzni, kde jsou mezi stovkami ruzných interaktivních exponátu a v blízkosti unikátního planetária umísteny také edukativní exponáty od Microsoftu. Nejen, že jsou nyní v úplne novém kabáte, ale mají i aktualizovaný obsah – prijdte si vyzkoušet napríklad plnou verzi úžasné vzdelávací aplikace Corinth Classroom a mnohem víc.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
Windows aplikace (nejen) pro školství – 16. díl
Poslední prehled vybraných aplikací pro tento školní rok nás zavede zejména do matematických aplikací, ale  mužete si i zavzpomínat na své detství a oblékání panenek….
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Systém Windows 10 dostupný již o prázdninách
Operacní systém Windows 10 bude ve své finální verzi dostupný již 29.cervence 2015. Máte tak o prázdninách ve svých školách ideální prostor pro upgrade na nejnovejší verzi systému Windows.
Cloudová správa tabletu Intune

Pokud jste si behem uplynulých mesícu porídili tablety a premýšlíte o jejich efektivní správe, pak práve pro Vás je urcena služba Microsoft Intune.

Více informací a zkušební verze
Školní sociální sít Yammer ve vašich rukou
Jestliže zvažujete ve škole zrídit vnitrní sociální sít, je zdarma dostupná služba Yammer presne to, co hledáte. Odmeny, pochvaly, trídní skupiny a mnohem více.
 
 
 
 
 

 
 
 
Budte s námi v kontaktu:
 
 
 
 

© 2015 MICROSOFT s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním úcelum. MICROSOFT s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovne uvedené ani implicitne predpokládané záruky.
Pokud od nás v budoucnu nechcete dostávat informace o produktech, službách a akcích spolecnosti Microsoft Corporation, odepište na tento email s "NEZASÍLAT" v predmetu emailu.

 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
       
 

Comments (0)

Skip to main content