Windows aplikace (nejen) pro školství – 16. díl


Cena: 55 Kc
Tato aplikace umožnuje zábavnou formou si procvicit násobilku a to ve forme postrehové hry. Vašim úkolem je co nejrychleji spocítat zadané príklady, najít auto se správným výsledkem a to zaparkovat na místo príkladu. Výhodou je možnost hry více hrácu v režimu 1, 2 nebo až 4 hráci najednou, kdy každý hrác má jednu stranu obrazovky tabletu a snaží se na své parkovište dostat auta. V rámci této výukové aplikace je nabízeno 8 úrovní s rostoucí obtížností.
  

Cena: 80 Kc
Jak už z názvu vyplývá, v této pro menší deti urcené aplikaci, se bude pocítat. Je zde nabízeno celkem 8 procvicovacích režimu od jednotlivého poznávání císel pres pocítání objektu až po hledání nejmenších a nejvetších císel. A krome klasických procvicovacích úloh zde najdeme i matematické oddechovky, napr. ve stylu pexesa.

Cena: 109 Kc
Mašinky a vlácky jsou vdecne téma pro témer každou vekovou kategorii, tak proc ji nevyužít i pro výuku. Aplikace Kids ABS Trains nabízí formou stavení železnic výuku abecedy, kreslení jednotlivých znaku v podobe rízení lokomotivy a další. Aby byli deti motivovány k procvicování, soucástí je i možnost získávání odmen a speciálních odznaku za úspešne dokoncené procvicování.

Cena: 55 Kc
Oblékání panenek ci dalších postavicek bavilo snad každého z nás. Tuto zálibu si mužeme znovu pripomenout nebo ješte lépe spolecne s detmi vyzkoušet práve v této aplikaci. V ní si vybíráte, jestli chcete oblékat muže nebo ženy a následne se vám zobrazí cástecne oblecená postavicka s pozadím a zvukovým doprovodem vybrané profese. Nejprve stací obléci jednu chybející cást, s postupem casu se obtížnost zvyšuje.


Comments (1)

  1. anonymouscommenter says:

    Vážení kolegové učitelé , ředitelé a pracovníci ve školství

Skip to main content