OneNote Clipper 2.0


OneNote Clipper je doplnek k OneNotu, který byl predstaven minulý rok. Tento doplnek vám umožnuje prevést jakýkoliv obsah z webu jedním klikem.

V této aktualizaci stojí za zmínku prepracovaný design. Clipper nyní nezabírá tolik místa v prohlížeci, jako tomu bylo u predchozích verzí. Celkove vypadá líp a obsahuje i animace.

 

Uživatelé si také práli možnost zvolit si umístení „vystrihnutého“ obsahu. V této verzi jim Microsoft vyhovel. Dríve se obsah ukládal do výchozího umístení, což bylo nepraktické. V Clipperu je nyní možnost výberu umístení. Clipper zná vaše OneNote sešity. Jednoduše stací vybrat jeden z vašich sešitu a následne oddíl v nem. Clipper zná jen sešity na práve prihlášeném úctu, pokud chcete obsah uložit i do sešitu na jiných úctech musíte se na daný úcet prihlásit a akci opakovat, nebo vytvorit sešit, který bude sdílet s dalšími úcty.

 

Byla pridána nová funkce „Clánek“. Uživatelé si nejcasteji do svých sešitu ukládali ruzné clánky nebo recepty. Za pomoci nové funkce „Clánek“ se Clipper stal inteligentnejším a z webu vám vyrízne jen tu cást, která obsahuje jen clánek nebo recept.

 

Michal Kucera

student programu Microsoft STC


Comments (1)

  1. Jan Skála says:

    Výborná věc, nainstaloval jsem si to po přečtení článku a nehodlám to nikdy smazat.

Skip to main content