Microsoft Virtual Academy pro české studenty


Microsoft Virtual Academy (MVA) je jedna z nejvetších škol. Proc? Protože je virtuální a studují na ní studenti po celém svete. Momentálne cítá skoro 3 miliony nadaných studentu, kterí se ve volném case chtejí vzdelávat, aby byli lepší a úspešnejší.

Výuka každého kurzu se skládá z rady lekcí, jež jsou delány formou video výuky a pro overení Vašich znalostí následují testy. Pokud dosáhnete urcitého potrebného skóre, tak postupujete dále. Pokud dojdete až na konec, bude Vám vystaven online certifikát.Ceský student muže namítnout, že neumí anglicky ani jiným jazykem, a že kurzy proto pro nej nejsou vhodné. Microsoft se to ale snaží zmenit a pribývají kvalitní kurzy, které jsou vhodné i pro ceské studenty. Jsou totiž v ceštine!

V soucasné dobe je dostupná desítka zajímavých kurzu na ruzná témata, kterou si mužete vyzkoušet a po rádném splnení zkoušek Vám bude vystaven onen online certifikát, kterým mužete prokazovat, že k tématu máte znalosti.

Jsou pripraveny kurzy jako Nasazujeme Windows 8.1 od Ondreje Výška, díky kterému se naucíte profesionálne upravovat instalacní obrazy, dále „Zacínáme s Office 365“ od Ondreje Hanuše, které jsou vhodné pro každého, kdo se chce alespon trochu orientovat.

V dalších kurzech, které jsou spíše pro pokrocilé se dovíte neco o PowerShellu, Microsoft Azure, bezpecnosti a identitách ve Windows a dalším.

A kdo se toho nebojí, rád si procvicí anglictinu a má v ní alespon základy, tak muže vyzkoušet celý nový svet MVA, kde se mu otevrou netušené možnosti o správe sítí, Windows, Windows serveru, programování, Office a o mnohém dalším. Za pokus to stojí, no ne?

http://www.microsoftvirtualacademy.com/

Lukáš Holeczy

Student programu STC

Comments (0)

Skip to main content