Novinky Microsoft pro školství – únor 2015


cid:image001.png@01D00345.149F5F00
Vážení kolegové ucitelé, reditelé a pracovníci ve školství,
Žákovská knížka už dávno není místem pro zápis poznámek, úkolu a komentáru k výuce. Mnohem efektivnejší je poznámky k výkladu probírané látky zapisovat do elektronického sešitu OneNote. Jak Vy, ucitelé, tak Vaši žáci získají okamžitý prístup ke všem záznamum z hodin, mohou doplnovat multimediální obsah a listy vzájemne sdílet. Ostatne nejlépe je vše vyzkoušet na vlastní kuži - aplikace OneNote je dostupná pro všechny operacní systémy k dispozici zdarma a v tomto newsletteru si mužete precíst, jak ji ceští ucitelé využívají. Užitecné doplnky nabízí Onetastic. A pokud vaše škola používá Office 365, stáhnete si úžasného pomocníka pro tvorbu sdílených digitálních sešitu – OneNote Classroom Notebook Creator. Valentýn už je sice za námi, ale OneNote si urcite zamilujete!
 
 

 
 
 
Microsoft generálním partnerem souteže Prezentiáda+
Už se Vaši žáci a studenti prihlásili do tradicní souteže v novém kabáte? Je nejvyšší cas – uzáverka prihlášek je 13.3.!  
Tak jako jste zvyklí z predchozích rocníku souteže Office Arena, úcastníci si vyzkouší použití Microsoft Office k rešení projektových úkolu, rozvoji kreativity, spolupráce a zlepší své komunikacní a prezentacní dovednosti. Mezi atraktivními cenami pak na víteze ceká exkluzivní prohlídka nových super-prostor Microsoftu.
Registrace a zadání na www.prezentiada.cz
 
 
 
 

 
 
 
cid:image004.png@01D00345.149F5F00
Letní škola moderních ucitelu – zapište si do kalendáre!
I letos pro aktivní ucitele chystáme oblíbený týden workshopu, predstavení nových technologií ve vzdelávání a sdílení zkušeností. Letní škola moderních ucitelu se bude konat v termínu 9 - 14.srpna 2015.
Registrujte svuj predbežný zájem, aby Vám neutekla žádná duležitá informace!
 
 

 
 
 
http://www.gradea.ca/wp-content/uploads/2013/08/Microsoft-OneNote-Logo2.png
OneNote jako školní sešit
Zapojování mobilních zarízení do výuky, zejména pak tabletu, je jasným trendem posledních let. S rozšírením techto zarízení ve školních lavicích se nabízí otázka, zda by mobilní zarízení jednou mohla nahradit školní sešit. A protože šedivá je teorie, ale zelený strom praxe, rozhodli jsme se s nekolika žáky, že tablet jako školní sešit vyzkoušíme.
 
 

 
 

 
Zveme Vás na konferenci Pocítac ve škole,
Nové Mesto n. M. 31.3. – 2.4.2015
Microsoft coby generální partner letošního, 11.rocníku tradicní konference si pro Vás pripravil spoustu novinek, praktických workshopu a možností vyzkoušet si to nejnovejší z dílny Microsoft pro školství. Prijedte se za námi podívat a nacerpat inspiraci!
Registrace na konferenci ZDE
 
 

 
 
cid:image007.png@01D00345.149F5F00
 
Nový kurz pro IT správce – Virtualizace v podání Microsoftu
Bezplatný online kurz na Microsoft Virtual Academy Vás provede vybudováním virtualizovaného datacentra od zacátku do konce. Primární úlohu v kurzu hraje virtualizacní platforma Microsoft Hyper-V a nástroj pro správu datacentra System Center Virtual Machine Manager, oboje ve verzi 2012 R2.
 
 
 
 

 
 
 
Windows aplikace nejen pro školství – 12. díl
Další mix vybraných vzdelávacích aplikací z nabídky katalogu Windows Store je zde. Spolecne se naucíme psát všemi deseti, podíváte se na divy sveta a jako vždy máme neco i pro nejmenší.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
OneNote se všemi funkcemi je nyní kompletne zdarma

Zdarma dostupná aplikace OneNote nyní dostala naproste stejne všechny funkce, jako verze, která je dostupná v balícku Microsoft Office. Stahujte na www.onenote.com
OneNote Class Notebook Creator

Tento populární nástroj pro snadné vytvárení školních sešitu založených na aplikaci OneNote je nyní v ceském jazyce. Podívejte se na návodné video a aplikaci si stáhnete ve vašem SharePoint Store.

Stáhnete si Office pro  tablety se systémem Android.
Nedávno byly po nekolikamesícním testování uvolneny aplikace Word, Excel a PowerPoint i pro tablety se systémem Android. Nyní tak mužete mít sadu Office na všech trech základních tabletových systémech.
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Co nabízí Vaší škole naše Vzdelávací centrum Microsoft Partneri ve vzdelávání?
 
 
 
 
 

Slevový kupon mesíce
 
 
 
 
 
 
 
Budte s námi v kontaktu:
 
 
 
 
 
cid:image011.jpg@01D00345.149F5F00

© 2014 MICROSOFT s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním úcelum. MICROSOFT s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovne uvedené ani implicitne predpokládané záruky.
Pokud od nás v budoucnu nechcete dostávat informace o produktech, službách a akcích spolecnosti Microsoft Corporation, odepište na tento email s "NEZASÍLAT" v predmetu emailu.

 
 
 
Comments (0)

Skip to main content