Globální Fórum Microsoft in Education – Fotoreportáž


V úterý 11.3.2014 zacala v Barcelone nejvýznamnejší událost v celorocním behu programu Microsoft Partners in Learning. V krásném a inspirativním prostredí mesta Barcelona se koná již 9. Globální Fórum Microsoft in Education (dríve Partners in Learning Global Forum).

Jde o nejvetší Globální Forum v historii programu Partners in Learning. Více než 1.100 úcastníku z 97 zemí sveta zde sdílí zkušenosti, získává inspiraci a informace o trendech ve školství.

Jak vypadal 1. a 2. den v obrazech?

Seznamování napríc hranicemi probíhá již behem registrace.

 

Ucitelé z 97 zemí sveta pripravují stánky, na nichž budou prezentovat své inovativní projekty. Cílem techto inovativních projektu je využití ICT k efektivnejší výuce a rozvoji dovednosti 21.století u žáku a studentu. V prubehu Globálního Fóra budou odborní porotci vybírat ty nejlepší projekty, které získají ocenení.

  Ceskou republiku na Globálním Foru Microsoft in Education reprezentují tri ceští ucitelé se s vými inovativními projekty:

  1. Ivona Spurná, Smíchovská strední prumyslová škola, Praha

  2. Miroslav Sláma, ZŠ se specializací na výpocetní techniku, Nové Mesto n.Morave

  3. Karel Klatovský, Strední škola a materská škola, Litomerice

 

 

Úcastníky Globálního Fora srdecne uvítala Eve Psalti, Global Director for Education Strategy, Microsoft.

 

Ucitelé meli šanci se poznat z kolegy z celého sveta pri skupinových projektech

 

 


Porotci inovativních projektu to vubec nemeli jednoduché, úcastnili se školení, aby dokázali správne a objektivne hodnotit  mezi tolika kvalitními vstupy a celý den vášnive debatovali o možných vítezích.

 

Po nárocném dni je cas na zaslouženou sklenicku sangrie a krásy nocní Barcelony. 

Další zajímavé fotky naleznete na našem facebookovém profilu www.facebook.com/partneri a po skoncení konference najdete na tomto blogu podrobnou reportáž. Tešte se. 


Comments (0)

Skip to main content