MCT Europe i znaczenie MCT


Na poczatek szybki wstep. Z Europejskimi trenerami postanowilismy zalozyc profesjonalna grupe zrzeszajaca trenerów MCT – http://mcteurope.com. Grupa powstala z wielu powodów:

 1. 1. Fajnie miec jakies wspólne miejsce, gdzie moglibysmy regionami:
  1. Wymieniac informacje i pomysly
  2. Wymieniac spostrzezenia dotyczace kursów
  3. Wymieniac doswiadczenia
  4. Nawiazywac przyjacielskie i biznesowe kontakty
  5. Angazowac ludzi do projektów, albo byc angazowanym
 2. Latwiej realizowac pomysly w grupie. Nic tak dobrze nie robi projektom spolecznosciom, jak mala burza mózgów wsród osób o podobnym profilu biznesowym i zblizonych celach.
 3. Latwiej o cos prosic w grupie. Oto fragment porozumienia jakie nawiazalismy z siecia hoteli Best Western:
  Best Western Hotels welcomes you and your colleagues at MCT Europe. MCT Europe has signed a contract with Best Western Hotels Sweden. The agreement is valid worldwide. The agreement entitles you to a preferential price on all Best Western hotels worldwide.
  To dopiero poczatek. Wielu z MCT sporo podrózuje, czesc z nas samodzielnie pokrywa koszty. Takie umowy to niezla oszczednosc. Sa plany, aby nawiazac umowy z wybranymi liniami lotniczymi. Tak tak, zebrani w grupie tworzymy calkiem spora korporacje. Dlaczego mamy nie miec czegos na korporacyjnych warunkach?
 4. Spotkanie sie ze znajomymi na projekcie w innym kraju. Po co jesc obiad samotnie? W kazdym kraju sa jacys MCT. Zawsze jest dobrze sie z kims pogadac. Sama wielokrotnie, bedac w podrózy spotkalam sie z MCT z zagranicy – zawsze jest fantastycznie, projekty nabieraja innego znaczenia. Bo kto Wam lepiej pokaze Amsterdam niz Wasi przyjaciele z Holandii?
 5. MCT Summit. Spotkanie organizujemy my, we wspólpracy m.in. z Microsoft. Miejmy nadzieje, ze osiagniemy stan, w którym MCT nie beda musieli placic np. za hotel. Tylko jedna uwaga: o to wszyscy musimy sie starac.
 6. MCT Summit Poland. Bedzie mi milo zorganizowac nasz polski lokalny trenerski summit. Pare osób zglosilo sie do wspólpracy – ktos jeszcze chetny do pomocy?
 7. Bardziej produktywnie byc nie moze! Smiejemy sie, ze jak w pokoju jest 20 trenerów to jest 40 opinii to rozpatrzenia 😉 Wymiana pogladów z tak produktywna grupa czesto sie nie zdarza, az zal z niej nie skorzystac.

Mam przyjemnosc byc w Board of Directors i odpowiadac za zaangazowanie trenerów w Polsce. Mocno licze na Wasza wspólprace i wierze, ze wspólnymi silami stworzymy mocna grupe, która CHCE, ZEBY BYLO LEPIEJ.

Na poczatek maly kroczek – MCT zarejestrujcie sie na http://mcteurope.com wybierajac nasz lokalny Polish Chapter. Bedzie nam latwiej sie komunikowac i ustalac dalsze plany.

Autor: Paula Januszkiewicz [MVP]

Comments (13)

 1. Women in IT says:

  Super – dzięki! Przez moment będzie pewnie chwila ciszy – TechEd jest czasożercą, ale po ruszamy! 🙂

 2. Women in IT says:

  Racja! Wielkie dzięki! Niestety to częsty błąd jest.

 3. Women in IT says:

  @Tadzislaw – Dzisiaj zatwierdzone 🙂

 4. Anonymous says:

  Obecny! =) Do mnie jak coś również możesz pisać 🙂

 5. Women in IT says:

  @ Jacek & Seweryn – dzieki, dzisiaj mam nadzieję otrzymacie powiadomienie, że wszystko ok!

  @ Basia – forum będzie, ale jeszcze się robi 🙂

 6. Anonymous says:

  Membership status : Pending – New

  Member ID 3321929

  🙂

 7. KoprowskiT says:

  Ja jestem za [a nawet w :)]. Poza tym możesz do mnie (jak zawsze) walić jak w dym .

 8. KoprowskiT says:

  Wiem coś o tym – dwa razy w tygodniu spotkania live :). Ale będzie chwila do pogadania przy kolacji gdzies w Berlinie zapewne, w razie czego też nie będzie mnie trudno znaleźć 🙂

 9. Barbara Wróbel (basiaw7) says:

  zapisana – świetny pomysł:) jak podejrzewam portal będize miał jakieś forum do dyskusji?

 10. Seweryn Kolano says:

  Zapisany…

 11. jdoktor says:

  Już dostałem potwierdzenie 🙂

 12. Jurek says:

  Na stronie zarządu (w mailu także) przekręcono Twoje nazwisko.

  mcteurope.com/Default.aspx

Skip to main content