Autorzy


Grzegorz Tworek

Grzegorz Tworek
Specjalista IT w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z systemami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na rozmaitych konferencjach. Zarządza zespołem dostarczającym na pięciu kontynentach usługi w obszarze bezpieczeństwa IT a jako pasjonat technologii prowadzi polski blog TechNet. Od 2007 roku, regularnie nagradzany tytułem Microsoft Most Valuable Professional.

Nataniel Zieliński

Nataniel Zieliński
nExoR – zakochany w technologii od dziecka, futurysta, posthumanista ze skrzywieniem na PowerShell zakrawającym na chorobę. Obecnie leader IT próbujący zarażać swoją chorobą każdego, kto jest skory do słuchania lub po prostu nie ucieka.

Tomasz Gościmiński

Tomasz Gościmiński
MCSA, MCITP, MCTS, MCP. Konsultant techniczny w Predica. Specjalista w zakresie rodziny produktów System Center, ekspert w System Center Configuration Manager. Posiada doświadczenie pracy w środowiskach międzynarodowych, w tym hierarchiach obejmujących ponad 140 000 maszyn. Zajmuje się planowaniem, wdrażaniem, migracjami i integracją rozwiązań w oparciu o System Center.

Jacek Doktór

Jacek Doktór
Od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz administracją rozwiązań z rodziny System Center. Głównym obszarem zainteresowań jest Configuration Manager i wszystko dookoła z nim związane. Oprócz prowadzenia projektu zajmuje się również prowadzeniem szkoleń Microsoft. Przez 7 lat posiadał tytuł MVP.

Skip to main content