Wygraj Windows 7 Ultimate z Microsoft Springboard


"Wygraj" to wlasciwe slowo, bo jednak trzeba sie troszke napracowac. Za to, do rozdania jest 10 pudelek z najpelniejsza wersja najnowszego systemu.

1. Co trzeba zrobic? Opisac na co najmniej dwóch stronach swoje wdrozenie Windows 7. Tak, zeby ciekawie sie to czytalo. Moze byc o przygotowaniu obrazu, moze o zgodnosci aplikacji, moze o tym jak sie nowy system uzytkownikom podoba. Co kto chce. Ale ma byc ciekawie i o wdrozeniu.

2. Do kiedy? Do konca stycznia 2011. Ale jury wybierze zwyciezców dopiero pod koniec lutego.

3. Cos jeszcze waznego? Oczywiscie. Jak to z konkursami bywa, cala masa formalnoprawnych punktów i podpunktów.

4. Kto to organizuje? Springboard. Moje doswiadczenia z nimi pokazuja, ze wygrac rozmaite konkursy sie da i niemal nastepnego dnia kurier z nagroda dzwoni do drzwi.

Niezaleznie od konkursu, Springboard proponuje niespelnionym twórcom równiez inne mozliwosci wypowiedzenia sie o systemach klienckich. Pewnie jeszcze o nich w najblizszym czasie napisze.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

Comments (4)
 1. Anonymous says:

  No pewnie nie jesteś w stanie. Szkoda. Ja nie mogę wziąć udziału w SMSowym konkursie Deutsche Telekom i też jakoś muszę z tym żyć 😉

  Wiele konkursów od Springboard po wyścigi F1 pomyślane jest dla ograniczonej grupy uczestników.

 2. Anonymous says:

  Możesz wdrażać u kogoś a sam nie mieć. Albo mieć, ale chcieć więcej… 😉

 3. Romus says:

  Żeby wygrać W7 trzeba go mieć. Dziwne!

 4. Romus says:

  A jeśli nie mam takiej możliwości i nigdy nie wdrażałem, a chciałabym wziąć udział w konkursie to niestety nie jestem w stanie. Szkoda.

Comments are closed.

Skip to main content