Praca biurowa za lat kilka


Pamietacie film z konferencji MTS 2009? Robil wrazenie, pokazujac jak bedzie za kilkanascie lat wygladac nasza praca. Wielkie sciany wyswietlajace obraz i pozwalajace nim manipulowac przez gesty, stoly, na które mozna "przewlec" kawalek obrazu ze sciany, przezroczyste, mieszczace sie w dloni pady, które sluza jako urzadzenia wejsciowe, obraz przesuwany gestem z monitora na stól i z powrotem...

Ogladalo sie to troche jak filmy SF.

NDA jest rzecza straszna, bo nie moge zbyt wiele napisac. Ale jedna rzecz dzisiaj doslownie zwalila mnie z nóg: to wszystko istnieje naprawde. Mozna sie tym pobawic, samodzielnie wypróbowac i pomyslec dokad zmierza technologia, a wraz z nia – nasz sposób pracy.

Dla wyjasnienia dodam, ze laboratorium z tymi wszystkimi zabawkami znajduje sie w siedzibie Microsoft w Redmond, a dostep do niego byl mozliwy dzieki udzialowi w programie Security Trusted Advisor. W Polsce, oprócz mnie, nalezy do niego Paula i na pewno napiszemy o tym cos wiecej w najblizszym czasie.

Autor: Grzegorz Tworek [MVP]

Comments (2)

  1. Anonymous says:

    ech… a znasz firmę, w której pracownicy maja lepiej niż klienci? 😉

    A dotknąć się uda wszystkim, tyle że musimy troszkę poczekać…

  2. ToMeK says:

    Zaciągnij się mówili … poznasz wspaniałe kraje mówili … ok – to moja sfrustrowana uwaga :), pogadamy jak się spotkamy … fajnie usłyszeć że to jest i teraz pozostaje czekać aż nam małym uda się tego dotknąć :).

Skip to main content