Artykuł: Tajniki usługi RIS – Usługi Instalacji Zdalnej, cz. V


Usluga RIS zostala wyposazona w narzedzie, które automatycznie przygotowuje do dystrybucji obraz maszyny – usuwajac z niej parametry i ustawienia unikalne. Tak przygotowany obraz jest umieszczany w folderach obrazów serwera uslugi RIS, skad potem, podobnie jak obrazy typu CD-BASED, jest dystrybuowany.


Autor:


Jacek Swiatowiak (MCSE, MCSE+M, MCP)
Absolwent Wydzial Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdanskiej. Obecnie zatrudniony w Altkom Akademia S.A. jako Trener Technologii Microsoft. Posiada bogate doswiadczenie w zakresie wdrazania róznych technologii informatycznych. Od 2002 roku wykladowca Technologii i Protokolów Sieciowych na Podyplomowym Studium Politechniki Gdanskiej. Jest wspólautorem skryptu dla studentów informatyki: „Protokoly IPv6 – Opis protokolów. Materialy do laboratorium”. Posiada certyfikaty MCSE, MCSE+M, MCSE+S, MCP ID 3621156.


  • Przeczytaj artykul

  • Zobacz inne artykuly
  • Comments (1)

    1. Ania says:

      Witam chciałabym się dowiedzieć cos więcej na ten temat RIS musze napisac prezentację  wtemacie instalacja i konfiguracja Serwera RIS nie wiele jest na ten tamat na internecie, może Pan zna jakie strony  zktórych mozna by było skorzystać jako z pomocy naukowej, mój email anteriumain@wp.pl

    Skip to main content